Блоги

 • Максима ПишнякаПрофесійність одного чернігівського інтернет видання. + 2'R

  Pishnyak 2 3694

  Не чекав, що інтернет видання Чернігова "Високий Вал" настільки тенденційно висвітлить розгляд підвищення податку для підприємців на сесії міської ради у Чернігові.

  По-перше, тут
  https://www.facebook.com/SVOBODA.FM/posts/1037515676263918
  і тут
  https://www.facebook.com/SVOBODA.FM/posts/1037423586273127
  редакція інтернет видання вважає, що кожен підприємець Чернігова працює на ринках міста. А це, сподіваюсь не так.
  Але це так, дрібниці, які тим не менш дозволили зробити іншу, більше суттєву маніпуляцію журналістами "Високого Валу" під №4 (дивіться нижче).

  По-друге, тут //newvv.net/economic/chernigov/236922.html редакція "Високого Валу" із симпатією ставиться до позиції депутата Тарасовця, і навпаки - з антипатією до думки депутата Мороза. Роблю такий висновок, бо у тексті статті двічі втокмачується читачеві
  а) "Тарасовець запропонував Морозу ... ЗНИЗИТИ оренду до рівня магазин  ...

 • Блог p_pavlo„Когда в друзьях согласья нет” або замальовки з чергової сесії міськради 0'R

  p_pavlo 3 1978

  Ще трохи про чернігівську політику.
  Земельні питання стали визначальними на 42-й сесії Чернігівської міської ради. Рада все більше знаходиться під впливом майбутніх виборів і все менше під впливом здорового глузду.

  Намагання виконкому та міського голови заробити понад 8 мільйонів гривень від продажу землі ВАТ „Чернігівавтосервіс” для міського бюджету закінчилися безрезультатно, незважаючи на лобізм мера та депутатів від групи „Вена” в міський раді. Формулювання цього питання намагалися звести під соціальне – у виконкомі переконують, що тільки цей продаж врятує 20 дірявих чернігівських дахів.

  Міський голова Олександр Соколов, знаючи, що противників продажу серед депутатів немало, заявив: „Тепер ми побачимо, хто за ремонт дахів, а хто проти”. Питання було винесене і на поіменне голосування. Але нічого не допомогло, дві найбільші фракцій ради - БЮТ і ПР були проти.

  „Ми не хочемо при  ...

  Метки: депутати
 • Олександр ЛомакоГаньба депутату Количевій! 0'R

  OLomako 55 2608

  Сьогодні відбувалася сесія міської ради.

  Традиційно, вона починається та закінчується виконанням ДЕРЖАВНОГО гімну.

  Більшість обранців політичних партій, за яких на виборах 26 березня 2006 року проголосували чернігівці не відрізняюься патріотичністю та національною свідомістю. Так, наприклад, кілька разів намагалися запровадити на території нашого міста другу державну мову (що є незаконним), відома позиція частини обранців з приводу інших питань. Ось сьогодні, депутатат-будівник Роговий пояснював своїм колегам, що Україна та її мова пішли з сусідньої північної країни.

  Але це можна зрозуміти - кожен має свою позицію, яка викликана світоглядом або партійною приналежністю. Це можна пробачити або просто проігнорувати. Ще краще - зрозуміти.

  Але сьогодні моєму обуренню не було меж.

  Після розгляду всіх питань порядку денного виконувався національний гімн України, який, нагадаю, є одним із символів нашої держави. Під ч  ...

 • Олександр ЛомакоДвадцять шість рук... 0'R

  OLomako 68 3023

  Завтра відбудеться чергова сесія Чернігівської міської ради. Сподіваюся, що на ній буде розглянуто проект Програми одноразової допомоги при народженні дитини в місті Чернігів.

  Моя команда довго йшла до цього моменту. Ми зібрали 10 000 підписів, розробили та внесли програму, представили її на комісіях, провели переговори з депутатами. Було важко спілкуватися з деякими обранцями, які вміють чути тільки себе. Були і конструктивні розмови. Були інформаційні матеріали в ЗМІ, дослідження, реклама, статистика... Багато чого було.

  Щойно зрозумів, що фактично останні кілька днів, а в більш широкому розумінні - кілька місяців я фактично жив цим питанням! В моєму порядку денному воно було під номером 1! Завтра закінчиться головний етап. Як? Залежить від переконливості аргументів та від того, чи буде піднято вгору 26 депутатських рук. 

  Кажуть, що це потрібно тільки для політичних дивідендів. Це неправда. Я проникся цією проблемою на 100%. коли стоя  ...

 • Олександр ЛомакоЗі стін міськради вже „тхне” корупцією! 0'R

  OLomako 32 2655

   Вчора ввечері несподівано для себе вирішив швиденько написати статтю про події в міськраді та невдалу спробу обрати секретаря.
  В даному випадку я не мав ніякого зацікавлення в голосуванні, що було в пятницю, адже воно жодним чином не зачіпало мене чи організацию, яку я очолюю. Саме тому матеріал носить обєктивний характер.
  Як завжди в подібних випадках зацікавлені особи або просто недоброзичливці звинуватили в необєктивності. Вже давно ставлюся до цього спокійно, адже я переконаний, що своїм прізвищем ніколи не торгував. Знають це і люди, з якими я працюю чи товаришую. А це важливіше.
  Питання дійсно дискусійне і цікаве. Тому копііюю текст матеріалу сюди, щоб мати можливість його прокоментувати та обговорити.


    Зі стін міськради вже „тхне” корупцією! - Шеремет пропонував мені 20 тисяч доларів, за те, щоб я його підтримав. Але я відмовився, бо цього вимагала Наталія Михайлівна.   Голосно кричав після голосу  ...

 • Олександр ЛомакоПро наших депутатів 0'R

  OLomako 14 2501

  Завтра сесія міської ради. Я багато спілкуюся з депутатами з різних фракцій. Ні для кого це не секрет. Хтось "зливає" інформацію, хтось просить поради, хтось консультується чи щось подубне.
  Завтра розглядається питання будівництва підземного комплексу біля Мегацентру. Два питання: протест прокурора на його незаконність та виділення для будівництва в оренду землі. Їм потрібно організувати будівництво, адже воно обмежене з трьох сторін дорогою. Про це говорить Берестовий в своєму коментарі на головній сторінці.

  Прокурора пошлють - однозначно. Його завжди посилають. Регіони - тому що пресують Шевчука. Інші - переважно за кампанію.
  А ось додаткової землі "Акваріуму" скоріше не дадуть. Хоча - увага - переважна більшість депутатів за. Але голосуватимуть проти.

  Підходить до мене депутатів 5 - 7 з одним питанням: "Саша, як голосувати за питання по Берестовому?". Я відповідаю: "Я б підтримав Акваріум. Хай будують.   ...