Блоги

 • Чиста політикаМісце жінки у вітчизняній політиці -5'R

   У Всеукраїнському прес-центрі Українського національного інформаційного агентства УКРІНФОРМ відбулася презентація соціологічного дослідження на тему "Місце жінки у вітчизняній політиці. Актуальність жіночих політичних рухів в Україні", організована Центром перспективних соціальних досліджень Мінсоцполітики та НАН України. 

  З журналістами спілкувалися директор Центру перспективних соціальних досліджень Леонід Ільчук, завідувач відділу проблем соціальної безпеки Центру Олена Давидюк, голова ради Київської міської громадської організації Всеукраїнського жіночого об'єднання "Солідарність" Галина Наелапеа, політолог, професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України Оксана Рублюк.

  Дослідження проводилося у серпні-жовтні цього року (в 13 областях України, АР Крим, м.Київ та м.С  ...

 • ELFF - все про жінок і чоловіківЧого хоче жінка? -2'R

  vyshnya 0 5302

   Це одвічне питання з покон віків мучить не лише чоловічі, а й жіночі уми. Кажуть що останні часто самі не знають чого вони хочуть. Проте є ряд бажань які притаманні усім жінкам і у цій статті ми спробуємо як можна ближче підійти до розкриття цього питання.

  Однією з передових соціологічних компаній напередодні 8 березня було проведене соціологічне опитування на дану тему. Зразу хочу вам запропонувати провести власне порівняння зі статтею «Чого хочуть чоловіки» яка є на нашому сайті. Анкетуємим було запропоновано дати 5 можливих відповідей розклавши їх по ступеню важливості від найбільш важливого до найменш життєво необхідного. Ґрунтуючись на цих даних вони отримали наступні результати:
  1. Кохання все ще залишається самим пріоритетним для жінок. І це Слава Богу, хто ж би тоді слідкував за домашнім вогнищем та миром у домі якби вони зробили вибір як більшість чоловіків, ті на перше місце поставили секс.
  2. Щастя природньо посіло дру  ...