• Брухт ДальнобойСервис


Талион

Новости

Город и регион  

Людям о людях  

  • Перш, ніж створити новий образ, Інна Миколаївна вивчає ритм, рух людини. Від цього залежить, який саме фасон їй підійде. А жінки їй довіряють. За кілька років роботи вона придбала постійних клієнтів не тільки у Ніжині, але у Києві та Чернігові. Й навіть за кордоном. Перебуваючи в Україні, земляки поспішають до пані Інни, бо впевнені: вона допоможе підкреслити жіночу індивідуальність.
  • Молода та активна Юля Непоп не перестає дивувати своїх клієнтів та розширювати асортимент власноруч створених шедеврів. Більшість городнянців знають Юлію як миловара, але на цьому жінка не зупинилась і нині виготовляє косметику з натуральних компонентів. «Чаклує» вона з нею на своїй кухні більше року.
  • Рената Гафурова народилась 1970 р. у Луганську. Заміжня, має двох дітей. Закінчила Київський державний університет театрального мистецтва ім.Карпенка-Карого. Акторську кар'єру розпочала у Львівському театрі російської драми. З 90-х років режисерка-кореспондент в м.Славутич, а також викладачка театрального відділення школи мистецтв


Центр Комплект