• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог p_pavlo » „Когда в друзьях согласья нет” або замальовки з чергової сесії міськради


„Когда в друзьях согласья нет” або замальовки з чергової сесії міськради

1 Октября 2009 20:24   Просмотров: 1632
Метки: депутати
Ще трохи про чернігівську політику.
Земельні питання стали визначальними на 42-й сесії Чернігівської міської ради. Рада все більше знаходиться під впливом майбутніх виборів і все менше під впливом здорового глузду.

Намагання виконкому та міського голови заробити понад 8 мільйонів гривень від продажу землі ВАТ „Чернігівавтосервіс” для міського бюджету закінчилися безрезультатно, незважаючи на лобізм мера та депутатів від групи „Вена” в міський раді. Формулювання цього питання намагалися звести під соціальне – у виконкомі переконують, що тільки цей продаж врятує 20 дірявих чернігівських дахів.

Міський голова Олександр Соколов, знаючи, що противників продажу серед депутатів немало, заявив: „Тепер ми побачимо, хто за ремонт дахів, а хто проти”. Питання було винесене і на поіменне голосування. Але нічого не допомогло, дві найбільші фракцій ради - БЮТ і ПР були проти.

„Ми не хочемо приймати учать в корупційній схемі!” – вигукували деякі депутати на чисельні заклики мера проголосувати за цей продаж землі.
А депутат від БЮТ Володимир Вашкевич деталізував свою позицію так: „Ми знаємо, хто потім буде робити ремонт цих дахів, я проти монополізації, я проти корупційних схем, тому я проти цього продажу землі”.
Щоправда, під час сесії не вдалося з’ясувати у керівників ПР і БЮТ в чому корупція і чому продаж не відбувся. Можливо справа в оціночній вартості, яка складає тільки 60 відсотків від нормативної грошової оцінки?

Взагалі остання сесія була багата на гострі слівця. Вже ніхто не звертає увагу на те, коли одіозний Іван Донець називає когось „сопляком” (останнього разу – депутата Віталія Гольця), але коли вже Соколов не витримує – це показник, що ситуація дійсно серйозна. „Ви хоч одного разу проголосуйте за інтереси цього міста, ви ж з самого початку голосуєте лише за власні інтереси” – з обуренням звертався Соколов до депутатів під час чергового провалу голосування за виділення землі. Мер кілька разів навіть залишав сесію, але через 15 – 20 хвилин повертався.

Через земельні „розборки” депутатам не вдалося розглянути всі питання заявлені в порядку денному сесії. Зокрема, на наступну сесію перенесене ухвалення Положення про громадські слухання в м.Чернігові та внесення відповідних змін до Статуту міста.


Добавить в:
 
 


Центр Комплект