Блоги

 • Блог Valeriy_LitovchenkoНаше місто в світі славнозвісне, або всі гімни г... 0'R

  Вперше в істоії Чернігова. Сьогодні майже одноголосно, лише, здається, Вінні утримався, Чернігівська міська рада прийняла ще один офіціальний символ міста - гімн. Його тепер будуть виконувать під час усіх офіційних міських урочистостей відразу після гімну України.
  Вперше гімн виконав хор ім. Бортнянського у супроводі оркестра. Якщо не дослухатися до слів, звучить так нічого собі.
  Відео тут: //www.politika.cn.ua/list/ua/videopage/0/1344.html
  Але текст твору просто розриває, як капля нікотину ховрашка
  Начальник міського управляння культури Васюта сказав, що у конкурсі на кращий гімн брали участь 20 творів. Але комісія обрала гімн на слова Івана Буренка і музику Олександра Ткачука.


    ...

 • Олександр ЛомакоГаньба депутату Количевій! 0'R

  OLomako 55 2540

  Сьогодні відбувалася сесія міської ради.

  Традиційно, вона починається та закінчується виконанням ДЕРЖАВНОГО гімну.

  Більшість обранців політичних партій, за яких на виборах 26 березня 2006 року проголосували чернігівці не відрізняюься патріотичністю та національною свідомістю. Так, наприклад, кілька разів намагалися запровадити на території нашого міста другу державну мову (що є незаконним), відома позиція частини обранців з приводу інших питань. Ось сьогодні, депутатат-будівник Роговий пояснював своїм колегам, що Україна та її мова пішли з сусідньої північної країни.

  Але це можна зрозуміти - кожен має свою позицію, яка викликана світоглядом або партійною приналежністю. Це можна пробачити або просто проігнорувати. Ще краще - зрозуміти.

  Але сьогодні моєму обуренню не було меж.

  Після розгляду всіх питань порядку денного виконувався національний гімн України, який, нагадаю, є одним із символів нашої держави. Під ч  ...