Радио
Радио

Блоги

 • Олександр ЛомакоДвадцять шість рук... 0'R

  OLomako 68 2814

  Завтра відбудеться чергова сесія Чернігівської міської ради. Сподіваюся, що на ній буде розглянуто проект Програми одноразової допомоги при народженні дитини в місті Чернігів.

  Моя команда довго йшла до цього моменту. Ми зібрали 10 000 підписів, розробили та внесли програму, представили її на комісіях, провели переговори з депутатами. Було важко спілкуватися з деякими обранцями, які вміють чути тільки себе. Були і конструктивні розмови. Були інформаційні матеріали в ЗМІ, дослідження, реклама, статистика... Багато чого було.

  Щойно зрозумів, що фактично останні кілька днів, а в більш широкому розумінні - кілька місяців я фактично жив цим питанням! В моєму порядку денному воно було під номером 1! Завтра закінчиться головний етап. Як? Залежить від переконливості аргументів та від того, чи буде піднято вгору 26 депутатських рук. 

  Кажуть, що це потрібно тільки для політичних дивідендів. Це неправда. Я проникся цією проблемою на 100%. коли стоя  ...

 • Олександр ЛомакоЗі стін міськради вже „тхне” корупцією! 0'R

  OLomako 32 2475

   Вчора ввечері несподівано для себе вирішив швиденько написати статтю про події в міськраді та невдалу спробу обрати секретаря.
  В даному випадку я не мав ніякого зацікавлення в голосуванні, що було в пятницю, адже воно жодним чином не зачіпало мене чи організацию, яку я очолюю. Саме тому матеріал носить обєктивний характер.
  Як завжди в подібних випадках зацікавлені особи або просто недоброзичливці звинуватили в необєктивності. Вже давно ставлюся до цього спокійно, адже я переконаний, що своїм прізвищем ніколи не торгував. Знають це і люди, з якими я працюю чи товаришую. А це важливіше.
  Питання дійсно дискусійне і цікаве. Тому копііюю текст матеріалу сюди, щоб мати можливість його прокоментувати та обговорити.


    Зі стін міськради вже „тхне” корупцією! - Шеремет пропонував мені 20 тисяч доларів, за те, щоб я його підтримав. Але я відмовився, бо цього вимагала Наталія Михайлівна.   Голосно кричав після голосу  ...