Про нас

GOROD.cn.ua  був створений у квітні 2008 року для чернігівців, незалежно від того, чи живуть вони в місті зараз, чи жили тут коли-небудь. І на сьогоднішній день є обличчям Чернігова в Інтернеті.

Щодня на GOROD.cn.ua заходять тисячі відвідувачів, які знаходять на сторінках сайту безліч корисної інформації на будь-які теми: новини Чернігова та регіону, анонси майбутніх подій, погода, курси валют місцевих банків, статистика народжуваності та злочинності, коливання цін на продукти та інше . А також милуються сотнями зображень міста у фотогалереї, користуються різними довідниками, розміщують оголошення, ведуть блоги, читають книги з історії Чернігівщини, скачують відео, спілкуються між собою та обговорюють останні новини та статті.

Головною метою сайту GOROD.cn.ua є популяризації міста Чернігова, а також повне охоплення всіх сфер міського життя та всього, що пов'язано з Черніговом. Сайт створений людьми, які люблять та цінують своє місто.

Проект GOROD.cn.ua також є повноцінним рекламним Інтернет-майданчиком, орієнтованим насамперед на місцеву аудиторію. З кожним днем ​​ми не стоїмо на місці, а продовжуємо рости і розвиватися, з кожним днем ​​від нас варто чекати нові сервіси.

Ми запрошуємо до співпраці всіх, хто зацікавлений в інформаційному партнерстві та готові допомогти всім бажаючим у розміщенні захоплюючої та корисної інформації в рамках нашого проекту.

Варіанти співпраці можуть бути найрізноманітнішими — від окремого проекту в рамках нашого сайту або інформаційної підтримки ваших заходів до спільного проведення різноманітних акцій спільно GOROD.cn.ua.

Пишіть, дзвоніть.

Тел.: - (0462) 93-23-01, +38 067-496-46-95 (редактор Алла Філатова-Сухова)
E-mail: gorod.cn@gmail.com