• Брухт ДальнобойСервис


Талион

Про наших депутатів

22 Мая 2008 22:47   Просмотров: 2164
Метки: міська рада, депутати, берестовий, принциповість

Завтра сесія міської ради. Я багато спілкуюся з депутатами з різних фракцій. Ні для кого це не секрет. Хтось "зливає" інформацію, хтось просить поради, хтось консультується чи щось подубне.
Завтра розглядається питання будівництва підземного комплексу біля Мегацентру. Два питання: протест прокурора на його незаконність та виділення для будівництва в оренду землі. Їм потрібно організувати будівництво, адже воно обмежене з трьох сторін дорогою. Про це говорить Берестовий в своєму коментарі на головній сторінці.

Прокурора пошлють - однозначно. Його завжди посилають. Регіони - тому що пресують Шевчука. Інші - переважно за кампанію.
А ось додаткової землі "Акваріуму" скоріше не дадуть. Хоча - увага - переважна більшість депутатів за. Але голосуватимуть проти.

Підходить до мене депутатів 5 - 7 з одним питанням: "Саша, як голосувати за питання по Берестовому?". Я відповідаю: "Я б підтримав Акваріум. Хай будують. Нехай в комунальних та інших ЗМІ напишуть конкретно: що коли і як буде. Які соціальні гарантії, додайте до них щось іще. Чіткий контроль. І нехай будують.". Друге запитання "А що мені сказати" - відповідаю: "Дуже просто. Влада повинна підтримувати місцевий бізнес. Це додаткові робочі ісця, надходження в бюджет, соціальні гарантії. Ми маємо створювати привабливий клімат, а не воювати з бізнесом. Ми маємо дати можливість будувати і розвивати своїм, а не малювати "дорожні карти", щоб дати "зелене світло" іноземним інвестором". І звучить однаково феноменальна відповідь: "Ні, я так не можу. Я то за, але мене ж заклюють - скажуть - дерибащик і подібне." Кажу "Якщо ви так завжди будете думати - нічого хорошого у нас в місті не буде. Треба конкретні справи робити, а не піаром займатися!". "Ні, ти правий, я двома руками за, розумію, що це потрібно місту. Але ж мені варто думати про свій імідж". Я закінчую розмову.

Мудаки! Така характеристика у мене напрошується. Рєбята, якщо ви не навчитися приймати непопулярні рішення, які необхідні місту, що шкодитиме трошки вашому рейтингу, але стимулюватиме надходження в бюджет - нічого в цій країні і місті ще довго хорошого не буде!

Ми живемо в суспільстві, зараженому хворобою популізму. Політики думають про дві речі - свої кишені і свій рейтинг. А про те, що буде післязавтра не думає ніхто.
Це не правильно. Це шлях в прірву, в безодню. І мені неприємно, що багато депутатів - пусті популісти, які нездатні проявити принциповість в потрібний момент.

Мудаки, одним словом. Завтра напишу прізвища тих, хто не побоїться і скаже, що думає. А решта - ні риба ні м'ясо...

Я за будівництво. І не приховую цього - говорю відверто. Я виступаю проти методів, але інвестор тут ні до чого. Це проблема влади, що вона не вміє. Правильно сказав Ігор Грищенко на прес-конференції Берестового - він винен лише в тому, що жадібний (пожалів гроші на рекламу). Тож хай ті депутати, хто теж за - відверто це скажуть і проголосують, а не боять втратити в очах виборця, якому, насправді, не дуже цікаво, як вони взагалі голосують.
 

Добавить в:
 
 


Центр Комплект