Блоги

 • Максима ПишнякаПрофесійність одного чернігівського інтернет видання. + 2'R

  Pishnyak 2 3720

  Не чекав, що інтернет видання Чернігова "Високий Вал" настільки тенденційно висвітлить розгляд підвищення податку для підприємців на сесії міської ради у Чернігові.

  По-перше, тут
  https://www.facebook.com/SVOBODA.FM/posts/1037515676263918
  і тут
  https://www.facebook.com/SVOBODA.FM/posts/1037423586273127
  редакція інтернет видання вважає, що кожен підприємець Чернігова працює на ринках міста. А це, сподіваюсь не так.
  Але це так, дрібниці, які тим не менш дозволили зробити іншу, більше суттєву маніпуляцію журналістами "Високого Валу" під №4 (дивіться нижче).

  По-друге, тут //newvv.net/economic/chernigov/236922.html редакція "Високого Валу" із симпатією ставиться до позиції депутата Тарасовця, і навпаки - з антипатією до думки депутата Мороза. Роблю такий висновок, бо у тексті статті двічі втокмачується читачеві
  а) "Тарасовець запропонував Морозу ... ЗНИЗИТИ оренду до рівня магазин  ...

 • Блог Олександра ГашпараПідготовка до виборів -2015 розпочинається! + 2'R

  tomatin 2 2940

    У 2010 році перед місцевими виборами нарешті подовжили тролейбусну лінію на Масани - це було сенсацією року . https://www.youtube.com/watch?v=PUkZCVtVKCY
  Тоді реконструкція 2 кілометрової лінії обійшлася в 2,5 мільйона. Наразі затверджено РОБОЧИЙ ПРОЕКТ  „Будівництво тролейбусної контактної лінії по вулиці 50 років ВЛКСМ в місті Чернігові», кошторисною вартістю 10124649 грн. 
   Від перехрестя 50 років ВЛКСМ до кругу, біля мосту також рівно 2 кілометри, але коштів буде виділено в 4 рази більше ніж 3 роки тому, і це не враховуючи того, що до "АТБ" вже були прокладені електролінії напередодні виборів до ВРУ влітку 2012р.Не вже все так подорожчало? Але ж головне те, що ліній можна набудувати скількі завгодно, але хто буде ними користуватися, якщо тролейбусний парк за винятком декількох машин, увесь стабільно дихає на ладан. Краще б замість лінії по 50 років ВЛКСМ купили б нових тролейбусів. Користі від цього було б більше.   ...

 • Олександр ЛомакоГаньба депутату Количевій! 0'R

  OLomako 55 2623

  Сьогодні відбувалася сесія міської ради.

  Традиційно, вона починається та закінчується виконанням ДЕРЖАВНОГО гімну.

  Більшість обранців політичних партій, за яких на виборах 26 березня 2006 року проголосували чернігівці не відрізняюься патріотичністю та національною свідомістю. Так, наприклад, кілька разів намагалися запровадити на території нашого міста другу державну мову (що є незаконним), відома позиція частини обранців з приводу інших питань. Ось сьогодні, депутатат-будівник Роговий пояснював своїм колегам, що Україна та її мова пішли з сусідньої північної країни.

  Але це можна зрозуміти - кожен має свою позицію, яка викликана світоглядом або партійною приналежністю. Це можна пробачити або просто проігнорувати. Ще краще - зрозуміти.

  Але сьогодні моєму обуренню не було меж.

  Після розгляду всіх питань порядку денного виконувався національний гімн України, який, нагадаю, є одним із символів нашої держави. Під ч  ...

 • Олександр ЛомакоПро наших депутатів 0'R

  OLomako 14 2513

  Завтра сесія міської ради. Я багато спілкуюся з депутатами з різних фракцій. Ні для кого це не секрет. Хтось "зливає" інформацію, хтось просить поради, хтось консультується чи щось подубне.
  Завтра розглядається питання будівництва підземного комплексу біля Мегацентру. Два питання: протест прокурора на його незаконність та виділення для будівництва в оренду землі. Їм потрібно організувати будівництво, адже воно обмежене з трьох сторін дорогою. Про це говорить Берестовий в своєму коментарі на головній сторінці.

  Прокурора пошлють - однозначно. Його завжди посилають. Регіони - тому що пресують Шевчука. Інші - переважно за кампанію.
  А ось додаткової землі "Акваріуму" скоріше не дадуть. Хоча - увага - переважна більшість депутатів за. Але голосуватимуть проти.

  Підходить до мене депутатів 5 - 7 з одним питанням: "Саша, як голосувати за питання по Берестовому?". Я відповідаю: "Я б підтримав Акваріум. Хай будують.   ...