SHOPTOYS

Блоги


 • Блог Oleg_FedorenkoЗашквар сала в шоколаде + 3'R

   

  Напомню предысторию: 9 февраля интернет-издание Oko.cn.ua провело экспресс-рейд по городу Славутичу с целью проверки состояния предвыборной агитации кандидатов в Президенты на предмет соблюдения требований действующего законодательства.   

  В ходе рейда нам удалось выявить билборды 6 кандидатов и, как выяснилось, единственным кандидатом, плакаты которого не соответствовали требованиям ч.3 ст.59 ЗУ “Про вибори Президента України”, оказался, как и следовало ожидать, действующий гарант Конституции в лице Петра Порошенко.   

  Почему вопиющие нарушения со стороны штаба горе-гаранта нас совершенно не удивили? Да потому что в наших краях, как известно, "кто девушку ужинает, тот её и танцует". И в нашей новейшей истории еще не было ни одного случая, когда действующий гарант ни разу не поимел Конституцию в настолько изв  ...

 • Блог Shamruk_JВелика політика очима маленького українця 0'R

   Меседж 5. Весела пропаганда  
  Лютий 2019
  Забіг сьогодні до бабусі, як та Червона Шапочка, пиріжків їй приніс. Сіли за столом, поговорили про те про се, і тут бабуся видає чергову но-вину про Василя Пильового.
  -- Ой, Пильовий такий молодець, сьогодні зупинився біля маленько-го хлопчика, який плакав, заспокоїв його, сфотографувався. Справжня людина, якій не байдужий кожен українець.
  Я уважно вислухав бабусю, покірно киваючи головою, та повторю-ючи: «Так, так, так…». Ну а що, не засмучувати ж стареньку, а то ще діз-нається, що мені більш симпатизує Кузнєчиков (з ним я Вас познайомлю пізніше) та й перепише хату на кота.
  Та все ж таки мені стало цікаво почитати про того заплаканого хлоп-чика. Загуглив я «президент успокоил плачущего ребёнка» і аж перехопи-ло подих. Ну думаю, все: бабця з’їхала з глузду, вже не знає хто і прези-дент у нас. Адже перші результати пошуку були зовсім не про Пильового. Та трох  ...

  Метки:
 • Блог leontистория манипуляции 0'R

  leont 26 208

  youtu.be/zhjgq5YKqYI

  Что знаем мы об истории манипуляции? Откуда ноги растут? А ведь манипуляция идет бок о бок с развитием человека и общества в целом. Если полагаться на Дарвина, то труд сделал из обезьяны человека. Первый импульс манипуляции был послан с неба. Дальше условно семья, племя, род, община, комуна, народ, нация, раса. Рычаги манипуляции взяли на себя вожди, императоры, князья, ханы, короли, цари и их шаманы-звездочеты. Велика роль и религиозных деятелей в этом процессе, на определенных отрезках времени они перетягивали одеяло на себя. Первым Христос попытался разорвать порочный круг, но все затянуло тиной с новой силой.


  youtu.be/Q-3SGEJbNDY

  И казалось, что просвета никакого не будет. АН нет, эпоха просвещения выводит на арену новых манипуляторов - ученых. За ними подтянулись и революционеры, которые оценили силу газет. И три революции в Германии, России, Австро-Венгрии совершили не Ленин, Маркс, Энгельс, Тро  ...

  Метки:
 • Блог kashaпробую + 2'R

  kasha 6 137

   буду вести блог, он скоро наполниться смыслом и текстом, ждите уважаемые читатели. Доведем до 200 символов. буду вести блог, он скоро наполниться смыслом и текстом, ждите уважаемые читатели. Доведем до 200 символов

     ...

  Метки:
 • Блог Shamruk_JВелика політика очима маленького українця 0'R

  Shamruk_J 0 137

   Меседж 4. Пильофан


  Січень 2019
  Мій друг Григорій працює менеджером в одному з великих магази-нів нашого містечка. Отримує зарплату 8 тисяч з преміальними і, як він сам говорить, для нашого міста це хороший заробіток. Сьогодні у Гриши свято, йому дали субсидію, бо дружина у нього в декреті, а вони ще й до-глядають свою стареньку матір.
  Ніщо не може так підіймати настрій, як вечір п’ятниці. Ще одна тру-дова неділя позаду. Як завжди, ми з Гришою вирішили пропустити по парі келихів у одній з пивнушок, що притулилась біля самісінького тротуару. Ніби піщинки в пісочному годиннику, по ньому щоденно бігають люди з усього промислового району до зупинки громадського транспорту. Пив-бар «З раком краще», як той КПП, – поки не відмітишся, додому зась. Він манить своїх клієнтів різнокольоровими вогнями на вікнах та попід дахом, що в ритм воланню музики переливаються в темноті, створюючи атмосфе-ру а-ля Лас-Вегас. А  ...

  Метки:
 • Блог Shamruk_JВелика політика очима маленького українця 0'R

  Shamruk_J 0 118

   Меседж 3. Безумовний лідер «Знаєте, як українською буде пилосос? – Порохотяг =)» (замість прологу) 
  Лютий 2014
  Політика постукала в кожні двері кожної української родини. Хто стоїть на Майдані з брущаткою в руках, хто пакує валізи, щоб з «робочим візитом» відвідати сусідню державу, а більшість, в тому числі і я, щодня прикута до екранів телевізора, втамовуючи подих, спостерігають за пере-бігом тих доленосних подій.
  Багато виступів лунає зі сцени від політиків, спортсменів, діячів ку-льтури та звичайних людей різних професій. Всі ці виступи відображають людські страхи, біль, переживання кожного українця.
  Все частіше серед людей з’являється він – Василь Пильовий. Креме-зний чоловік з гордою поставою, в словах і діях якого прослідковуються явно виражені ознаки лідера. Те, що він говорить зі сцени, з екранів теле-візора, або просто в натовпі людей, – все зачіпає кожну струну душі зви-чайного україн  ...

  Метки:
 • Блог Oleg_FedorenkoВиборчий штаб Петра Порошенка цинічно порушує вимоги Закону! (фотофакт) + 1'R

   

  8 лютого Центральна виборча комісія завершила процес реєстрації кандидатів на пост Президента України. Всього зареєстровано 44 кандидати.   

  9 лютого 2019 року інтернет-видання Oko.cn.ua здійснило моніторинг передвиборчої агітації (а саме кандидатських білбордів) у місті Славутич Київскої області. 

  На час проведення перевірки нам вдалось знайти: три борди Юлії Тимошенко, три борди Олександра Вілкула, по два борди Андрія Садового, Олега Ляшка, один борд Сергія Тарути.   

  Усі борди відповідать вимогам ч.3 ст.59 ЗУ "Про вибори Президента України" 

  "Друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідно кандидата на пост Президента України або партії, яка висун  ...

 • Блог Shamruk_JВелика політика очима маленького українця + 1'R

  Shamruk_J 0 145

   Меседж 2. Смак розчарувань

       Січень 2019
       Вийшовши на ґанок радянської, але модернізованої, столичної будівлі я видихнув з полегшенням. Чисте морозне повітря, як антидепресант, урівноважило моє дихання. У руці тримаю Повідомлення про не складення тесту та недопущення мене до наступного етапу конкурсу. Позаду го-дина напруженої дискусії з приводу некоректної роботи комп’ютера і вислуховування заперечень, що вся система працює чітко і прозоро. Цікаво, як у людей так виходить говорити заспокійливі речі з тоном, типу: «Холоп, знай своє місце!»
       Що я відчуваю? Злість? Відчай? Обурення? Розчарування? – Ні. Нас уже привчили, що розчаровуватись в державі немає сенсу. Вона така, як є, зі всіма своїми вадами і раковими пухлинами корупції, які розповзлись по всім органам, де є хоч маленька частка держави. І тут вже нічого не вдієш, або живи по неписаним правилам (бо написані не діют  ...

  Метки:
 • Блог RecruterЛюбопытный блог + 4'R

  Recruter 1 307


  Мне вот любопытно, какой придурок, постоянно кладет живые цветы на могилу главного палача НКВД Блохина, у которого, по некоторым данным, 50 тысяч казненных? 
  По 200 человек в день!

  Какой придурок, поставил ему новый памятник?

  И что думают родственники, проходя к безымянной могиле казненных людей , мимо ухоженного памятника их палачу на Донском кладбище?

  Рассказывают, что когда Наполеон, уже стал Наполеоном, он отыскал жившего на пенсию старика Шарля-Анри Сансона.

  Из любопытства.

  « Я был только упрямый и любопытный ребенок» - вспоминал позже детские годы Наполеон, на острове Святой Елены.

  Сансон – самый знаменитый палач Французской революции, на счету которого было 2918 казней.

  Наполеону было интересно, во-первых, посмотреть в глаза настоящего убийцы, во-вторых, узнать у непосредственного, пока еще живого свидетеля о последних минутах Людови  ...

 • Блог Shamruk_JВелика політика очима маленького українця 0'R

  Shamruk_J 0 125

   Від автора

       Є такий психологічний трюк, коли на когось тримаєш образу, перш ніж випустити потік брудної лайки на опонента, запиши всі свої почуття на лист паперу, перечитай, а потім починай дискусію. Ця фігня дійсно працює і не лише у випадку образи. Коли ти свої думки викладаєш на папері (чи на екрані монітора - неважливо), вони ніби проходять через фільтр, який відсіює необдумані висловлювання, поверхенві висновки, негативні емоції, які можуть накривати тебе, як раптова гроза серед ясного літнього дня.
      Думки, посіяні на папері, дають можливість зрозуміти, які в дійснос-ті ти переживаєш відчуття, реагуючи на ту чи іншу подію. Коли така подія знову застає тебе зненацька, ти вже реагуєш на неї розумом, а не приливом емоцій і негативних почуттів.
  Зараз (а може й завжди) однією з найсуперечливіших тем в суспільс-тві є політика. Неважливо, де ти, хто ти, яку займаєш посаду чи соціальний статус, політика, як   ...

  Метки:
Страница: 1 2 3  ...  1243      | следующая
АрменияЦентрКомплект

Светодиодная подсветка номера здесь