Блоги

 • Максима ПишнякаПрофесійність одного чернігівського інтернет видання. + 2'R

  Pishnyak 2 3733

  Не чекав, що інтернет видання Чернігова "Високий Вал" настільки тенденційно висвітлить розгляд підвищення податку для підприємців на сесії міської ради у Чернігові.

  По-перше, тут
  https://www.facebook.com/SVOBODA.FM/posts/1037515676263918
  і тут
  https://www.facebook.com/SVOBODA.FM/posts/1037423586273127
  редакція інтернет видання вважає, що кожен підприємець Чернігова працює на ринках міста. А це, сподіваюсь не так.
  Але це так, дрібниці, які тим не менш дозволили зробити іншу, більше суттєву маніпуляцію журналістами "Високого Валу" під №4 (дивіться нижче).

  По-друге, тут //newvv.net/economic/chernigov/236922.html редакція "Високого Валу" із симпатією ставиться до позиції депутата Тарасовця, і навпаки - з антипатією до думки депутата Мороза. Роблю такий висновок, бо у тексті статті двічі втокмачується читачеві
  а) "Тарасовець запропонував Морозу ... ЗНИЗИТИ оренду до рівня магазин  ...

 • Максима ПишнякаПрофесійність наших ЗМІ та журналістська етика + 1'R

  Pishnyak 2 4201

  Пролог. Особисто я засмучений не тільки рівнем української журналістики разом із іншими спостережливими українцями, а й зокрема - чернігівськими слабкодухими ЗМІ.

  Факти. Учора побачив у масовій соціальній спільноті чернігівців такий допис - https://www.facebook.com/groups/EvromaidanChe/permalink/612673152193469/ із ланкою на саму статтю //pik.cn.ua/13544/v-novyy-god-s-novymi-vyborami/

   

  Оце рівень чернігівської журналістики.

  Виходячи хоча б з фрагменту про діючого мера:

  1. А чого б це мера не можуть відправити у відставку і немайданівці, кількість яких побільше буде у місті?

  2. Стосовно начебто підтримки діючого мера комунальниками. Шановні автор та його колега майже результати фейкового опитування зараз нам надають. Красно "дякую" вам.

  3. Заміст  ...

 • Блог OperatorПривіт "темникам" + 1'R

  Operator 9 7115

  Нова, найдемократичніша і "в дошку" українська влада з Чернігівської ОДА розпочала розсилку редакціям ЗМІ області так званих "темників". Це такі листи з органів влади, про які я востаннє чув за часів Кучми. 

  У наведеному нижче документі новий заступник голови ОДА пан Журман вирішив розповісти, що саме слід ПРОПАГУВАТИ у ЗМІ області. Може, наступного разу розповість, ЯК? 
  Особливо цікаве виділене жирненьким. Бо це така штука, що залежить від "точки сидіння" і ще деяких... точок.
  .

  УКРАЇНА
  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ вул. Шевченка, 7, м. Чернігів, 14000, тел./факс (0462) 67-50-71, e-mail: post@regadm.gov.ua, код ЄДРПОУ 00022674
  23.04.2014 № 04-06/1749 На № від
  Шановні керівники засобів масової інформації! У цей непростий для України час, за складних внутрішньо- та зо  ...

 • ДемократіяЗґвалтована нація. + 3'R

  tregube 8 3073


  Розум – це те, що створює. Хитрість перерозподіляє. Ви ніколи не почуєте – хитрий винайшов досконалу річ та налагодив її виробництво. Так само ви ніколи не почуєте – розумній вкрав чи видурив.
  Спільноти, в тому числі й цілі нації, в котрих переважають розумні, розвиваються.
  Якщо ж хитрі – саморуйнуються і розпадаються. Ні, не відразу, спочатку вони живуть за рахунок створеного і накопиченого розумними. При цьому мається на увазі не стільки матеріальне, скільки інтелектуальне, загальнокультурне, духовне.
  Російська імперія розвивалася, і цей розвиток був розумний. Ні, не ідеальний, але розумний. Ось той шлях, котрим вона йшла – племена, князівства Київської Русі, монархія, конституційна монархія, республіка. Власне, це загальносвітовий шлях розвитку.
  Важливо відмітити, що розвиток нації чи сукупності націй визначає середній рівень її членів. Зг  ...

 • Усіляка маєчня одного бійцяЦікаво 0'R

  PatriotUA 0 2292


  "В России показывают беспорядки в Греции, показывают беспорядки в Латвии, но внутрироссийские протесты против пошлин НИГДЕ не показали."


  З одного російського форума, якщо це так, то дуже  показово.

    ...

  Метки: змІ, росія
 • Олександр ЛомакоСьогодні всесвітній день свободи преси! 0'R

  OLomako 8 4626

  Сьогодні відзначають всесвітній день Свободи преси.

  Свобода преси найчастіше визначається як право поширювати ідеї, думки, інформацію через друковане слово без обмежень з боку влади; право, що гарантує захист і "лежить в основі усіх інших політичних свобод" та прав людини.

  Свобода преси є не просто гарантом, а "головним гарантом конституційності демократичного ладу".

  Основна мета свободи преси — це створення передумов для формування освіченого й поінформованого електорату, здатного самостійно оцінювати стан громадських справ. Свобода преси означає, що мас-медіа можуть зайняти будь-яку позицію щодо влади — лояльну чи непримиренну, бути її рупором чи контролювати дії влади, критикувати її політику, вади та зловживання.

  Чи є зараз в Україні свобода преси? Питання дискусійне. Але, як то кажуть, все познається в порівнянні. В до осені 2004 року її фактично не було.

  На моє гл  ...