• Брухт ДальнобойСервис


Талион

Ганьба депутату Количевій!

27 Марта 2009 19:56   Просмотров: 2238
Метки: Чернігів, міська рада, депутати, гімн
Сьогодні відбувалася сесія міської ради.

Традиційно, вона починається та закінчується виконанням ДЕРЖАВНОГО гімну.

Більшість обранців політичних партій, за яких на виборах 26 березня 2006 року проголосували чернігівці не відрізняюься патріотичністю та національною свідомістю. Так, наприклад, кілька разів намагалися запровадити на території нашого міста другу державну мову (що є незаконним), відома позиція частини обранців з приводу інших питань. Ось сьогодні, депутатат-будівник Роговий пояснював своїм колегам, що Україна та її мова пішли з сусідньої північної країни.

Але це можна зрозуміти - кожен має свою позицію, яка викликана світоглядом або партійною приналежністю. Це можна пробачити або просто проігнорувати. Ще краще - зрозуміти.

Але сьогодні моєму обуренню не було меж.

Після розгляду всіх питань порядку денного виконувався національний гімн України, який, нагадаю, є одним із символів нашої держави. Під час йог овиконання така собі недостойна депутатка (вибачте за різкість), від фракції КПУ вперто сиділа на своєму місці та перебирала папери.

Це нонсенс! Це неповага до виборців, країни та дискримінація всієї міської ради!

Лише дві людини зробили після цього їй зауваження - Олександр Соколов та Володимир Ступак.

Під час виконання гімну встали всі, як завжди. Хтось співав, хтось мовчки слухав, хтось просто чекав коли він закінчиться. І тільки одна Количева принципово сиділа! Як то кажуть, коли Господь намагається когось образити він забирає розум. Це саме той випадок...

До-речі, як я потім згадав, зазвичай вона покидає сесійну залу напередодні виконання гімну. Цього разу, чомусь цього не зробила.

Немає слів.

В нормальній країні за такий вчинок вона легко була б позбавлена мандату та отримала штраф чи адміністративне попередження. Публічне ігнорування державної символіки...

Ось так. 
Добавить в:
 
 


Центр Комплект