Блог p_pavlo

 • АКЦІЯ ЄВРОМАЙДАН У ЧЕРНІГОВІ + 3'R

  22 Ноября 2013 10:28 28 5180
  У зв’язку з тим, що в четвер уряд України вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС, закликаємо чернігівців вийти до Чернігівської обласної державної адміністрації і сказати владі:

  «УКРАЇНА ЙДЕ В ЄВРОПУ!»

  У п’ятницю, 22 листопада, о 16. 00 збираємося біля Чернігівської обласної державної адміністрації (вул. Шевченка, 7)  Будь ласка поширюйте інформацію.

  Конт. тел 0931184438 – Ігор Андрійченко

  ...
 • На стадіоні ім..Гагаріна немовлят прирівняли до собак. ФОТО + 13'R

  23 Апреля 2013 23:51 20 5325
  Сьогодні мене з дружиною та меншим сином не пустили на стадіон ім.. Гагаріна в Чернігові.

  Причина мене шокувала – виявляється, віднедавна на стадіон не можна заходити з коляскою. Відповідну табличку з обмежувальними знаками розмістили на вході.

  Між мною та людиною, яку представили як начальника охорони стадіону, відбувся приблизно такий діалог:

  - Чому я не можу пройти на стадіон з коляскою?

  - А на завод вы тоже с коляской ходите?

  - Але ж це громадське місце. Де написано, що не можна ходити на стадіон з коляскою, покажіть докумкент.

  - -Ага, сейчас, побажал документы показывать

  Спілкуватися далі з начальником охорони бажання не виникало, штурмувати вхід з коляскою з немовлям – теж. Довелося відмовитися від планів побігати на стадіоні і піти гуляти в горсад (благо туди ще пускають з колясками).

  До речі, крім маленьких ді ...
  Метки: стадіон
 • Зробимо вибори по ЧЕСНОку ! + 1'R

  8 Февраля 2012 12:24 34 4234
  П’ятниця ,10 лютого, 16. 00 Експертний клуб Чиста політика перші збори в Чернігові громадської ініціативи ЧЕСНО.


  Тушки, кнопкодави-піаністи та корупціонери – перша асоціація, що виникає у багатьох українців при слові «депутат». І не даремно. Вони цього заслужили своїми зрадами, голосуванням одночасно за себе і ще за тих трьох-чотирьох хлопців, безкінечним лобіюванням своїх бізнес інтересів, мізерними доходами в деклараціях і незрівняними розкошами в реалі...
  Наступні вибори, якщо так піде, нічого не змінять – більшість з тих що сьогодні в парламенті знову понесе гроші в партійну касу для потрапляння в прохідне місце в списку чи право балотуватися в окрузі.

  Але в Києві громадські активісти і журналісти об’єдналися щоб спробувати впливати на політичні сили до моменту голосування – спробувати відфільтрувати майбутню Р ...
 • Шукаємо фото Соколова в помаранчевому + 2'R

  22 Ноября 2011 20:48 36 4989
  Оце Дитинець і ПіК таку тему замутили  :)

  Друзі, після публікації в Чернігівських відомостях та слів мера Чернігова про "помаранчеву чуму" ми почали згадувати, а що робив пан Соколов в листопаді 2004 року? I згадали рішення міської ради від 26 листопада і Олександра Соколова в помаранчевому шалику. Ось тільки фото або відео підтвердження не знайшли.

  Тому, від імені сайту ПIК та   сторінки Дитинця  в мережі Фейсбук звертаємося до всіх - у кого є фото чи відео Соколова в помаранчевому надіслати нам на електронну адресу або передати особисто в обмін на пляшку віскі :)  ...
 • Колбасная революция – 2? + 3'R

  9 Ноября 2011 10:47 25 4473
  вот некторые мысли после "круглого стола" который тут тоже обсуждался

  Возможна ли в Украине революция, возможны ли на Черниговщине социальные бунты? Переходим ли мы ту черту, за которой общество готово подниматься на сопротивление власти? Вот такие вопросы рассматривали черниговские эксперты и общественные деятели 7 ноября – в день Октябрьского переворота.

  Рассматривали неспроста. Телевизионные картинки штурма Верховной Рады стали, чуть ли не обыденностью вечерних новостей. То афганцы, то чернобыльцы, то все вместе штурмуют Раду и ломают несчастный забор вокруг парламента.
  Но давайте разбираться, кто и за что сегодня выходит под стены Верховой Рады. Афганцы, чернобыльцы выходят за конкретные цели – за свои деньги – надбавки и льготы которые собирается урезать парламент. Каждый из них, ломающий забор, знает суму которую он не получит, если Рада проголосует отмену льгот.


  Хотя исследован ...
 • Ганебна медицина + 3'R

  21 Октября 2011 18:08 18 4560
  Сьогодні батько мав лягати в лікарню на обстеження за направленням лікаря. Заплативши на вході 50 грн . «добровільного внеску» за койко-місце, пішов ночувати додому.

  Діалог з медсестрами відбувся приблизно такий:
  - Вам в 3 палату
  - Но там сказали, что нет мест???
  - Ну, тогда посидите в коридоре.
  - А когда будут места?
  - Мы не знаем, спросите у больных в палате.

  В результаті мужики з палати сказали, що ніхто найближчим часом виписуватися не збирається.
  Посидівши в коридорі, батько з сумками прийшов додому.

  Але лікар не забув навиписувати кучу ліків - «И купите их именно в этой аптеке»

  Завтра знову піде «лікуватися»…

  Нема слів. Відношення до людей як скотини

  ...
 • «Недоразумения» Соколова 0'R

  20 Мая 2011 10:41 25 4483
  Давно не писал, но вот задело. Это моя авторская колонка для одной из местных газет. Тема- о свободе слова

  в Чернигове.

  Скандалом вокруг черниговского мера Александра Соколова началась эта неделя.
  В понедельник 16 мая городской голова выставил журналистов за двери исполкома . А на следующий день Соколов назвал это «недоразумением».
  Вот как это было. В понедельник ряд черниговских СМИ сообщила о негласной просьбе городского головы покинуть зал заседаний исполнительного комитета городского совета перед рассмотрением вопроса о повышении тарифов на проезд в общественном транспорте.

  По словам журналистов, Соколов после первого вопроса поблагодарил журналистов и сказал, что они могут быть свободными. "Я благодарю средствам массовой информации за внимание ..."
  Пока журналисты не вышли из зала, городской голова не начинал рассматривать вопрос о повышении тарифов на проезд в городском транспорте и ещ ...
 • За право дихати 0'R

  11 Января 2011 15:57 15 5076
  Чернігів як і Київ стає ареною боротьби за забережня зелених зон. Жителі Савчуків б’ють на сполох – рубають Кордівку. Влада відповідає – все ОК - в будівельників є дозвіл на 7,5 (!) ГА землі в зеленій зоні для будівництва нового житлового комплексу.

  Жадоба грошей непереможна сила ,яка знищує легені міста. І де можна буде гуляти з сином через десяток років – просто не уявляю.  Для тих хто не знає Кордівка - урочище в східній частині Чернігова, зелена зона на правому березі р. Десна.

  Написав журналістку розвідку як «Як приймалося рішення про забудову Кордівки»

  Побудові на 7,5 гектарах зеленої зони житлового масиву в району вулиці Савчука (район Кордівки) чернігівці мають завдячувати більшості минулого складу Чернігівської міської ради, виконкому та особисто че ...
 • Я - Украинец 0'R

  9 Января 2011 16:05 28 4798
  «Я не люблю сало, не ношу вышиванку и не знаю слов украинского гимна. Я не переплывал Днепр и не умею танцевать гопак...

  На моем столе не лежит "Кобзарь", а на стене не висят рушники. Моя кровь красная, а не желто-голубая. Я не склоняю "пальто" и "кино", и три самых важных слова я сказал на русском языке.

  Я - украинец?

  Я болею за "Динамо", за Кличко и Клочкову. Я видел эту землю из иллюминатора Боинга, но я вернулся. Мне не нужны неоновые города и силиконовые женщины. Я не буду жить там, где улицы без имен, а люди без отчеств. Я останусь здесь. Здесь земля еще не остыла от огня, и еще не стерлись на плитах имена незабытых предков. Здесь девушки читают в метро и пишут стихи на парах по термодинамике. Здесь на деньгах поэты, а не президенты. Здесь шутят смешно и улыбаются честно. Из сердца не вычеркнуть пятую графу.

  Я - украинец.

  Я люблю узкие улицы Львова и Харьковски ...
 • Харківські лавочки були не по 63 тисячі, а "всього" по 29. 0'R

  28 Декабря 2010 14:28 22 3340
  Продовжуючи бути послідовним (як головне гасло діючої влади), викладаю продовження історії про лавочки для харківського метро. Як пояснюють у владі Харкова вартість цих конструкцій була не 63 тисячі кожна , як про це повідомлялося, в лише 28,8 тисячі гривень.
  Ось ці лавочки по 29 штук грн.


  Для текст офіційного повідомлення.

  Харківський метрополітен" спростовує інформацію про те, що на лавочки на станції "Олексіївська" було витрачено 630 тисяч гривень.
  Про це йдеться в заяві начальника Дирекції метрополітену, що будується КП "Харківський метрополітен" Наталії Линник.
  За її словами, очікувана вартість в 630 тисяч гривень, зазначена в листі-погодженні процедури закупівлі Нацагенства з проведення Євро-2012, "передбачала використання нержавіючої сталі для каркаса і масиву індонезійського ...
Страница: 1 2 3  ...  9      | следующая