Блоги

 • Блог OperatorПривіт "темникам" + 1'R

  Operator 9 7138

  Нова, найдемократичніша і "в дошку" українська влада з Чернігівської ОДА розпочала розсилку редакціям ЗМІ області так званих "темників". Це такі листи з органів влади, про які я востаннє чув за часів Кучми. 

  У наведеному нижче документі новий заступник голови ОДА пан Журман вирішив розповісти, що саме слід ПРОПАГУВАТИ у ЗМІ області. Може, наступного разу розповість, ЯК? 
  Особливо цікаве виділене жирненьким. Бо це така штука, що залежить від "точки сидіння" і ще деяких... точок.
  .

  УКРАЇНА
  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ вул. Шевченка, 7, м. Чернігів, 14000, тел./факс (0462) 67-50-71, e-mail: post@regadm.gov.ua, код ЄДРПОУ 00022674
  23.04.2014 № 04-06/1749 На № від
  Шановні керівники засобів масової інформації! У цей непростий для України час, за складних внутрішньо- та зо  ...

 • читанка6 питань про футбол до однієї газети 0'R

  kirya 15 4032

  Дуже шкодую, що свіжий екземпляр газети "за Чернігів" потрапив до рук вже після того, як я мав нагоду поспілкуватися з її спортивним оглядачем. В тому випадку я би особисто уточнив деякі пунтки стосовно статті "Десна" выходит из спячки. А так доводиться тут уточнювати.

  1. Підзаголовок тексту виглядає так: 5 апреля. "Десна" - "Коммунальщик". Чому не приїхав до Чернігова анонсований "Коммунальщик"? Може тому, що ця команда знялася зі змагань ще півроку тому?

  2. Цитата: "...Эпоху популяризации "Десны" и Чернигова не только в Украине, но и за ее пределами. Чего стоит неоднократное упоминание о "футбольной команде "Десна" из украинского города Чернигова" на футбольном канале НТВ-плюс и крупнейших спортивных интернет-порталах России".
  Ви дійсно вважаєте, що популяризація допускається будь-якими способами. Навіть за допомогою відверто неспортивних і аморальних вчинків  ...

  Метки: футбол, преса
 • Олександр ЛомакоСьогодні всесвітній день свободи преси! 0'R

  OLomako 8 4639

  Сьогодні відзначають всесвітній день Свободи преси.

  Свобода преси найчастіше визначається як право поширювати ідеї, думки, інформацію через друковане слово без обмежень з боку влади; право, що гарантує захист і "лежить в основі усіх інших політичних свобод" та прав людини.

  Свобода преси є не просто гарантом, а "головним гарантом конституційності демократичного ладу".

  Основна мета свободи преси — це створення передумов для формування освіченого й поінформованого електорату, здатного самостійно оцінювати стан громадських справ. Свобода преси означає, що мас-медіа можуть зайняти будь-яку позицію щодо влади — лояльну чи непримиренну, бути її рупором чи контролювати дії влади, критикувати її політику, вади та зловживання.

  Чи є зараз в Україні свобода преси? Питання дискусійне. Але, як то кажуть, все познається в порівнянні. В до осені 2004 року її фактично не було.

  На моє гл  ...