Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Усіляка маєчня одного бійця

Усіляка маєчня одного бійця

 • Blame Canada! 0'R

  17 Сентября 2009 21:18 0 3639
  "Одесский областной совет просит Верховную Раду ввести элементы цензуры на телевидении и в сети Интернет для повышения общественной морали. Как передают «Украинские новости», соответствующее обращение облсовет принял в ходе сессии 11 сентября. 

  По мнению облсовета, цензура необходима ввиду того, что в обществе явные проблемы с моралью и духовностью из-за влияния информационного пространства, несущего угрозу нравственности.

  Депутаты считают необходимыми разработку и внедрение новой системы критериев оценивания теле- и кинопродукции, показываемых на общедоступных телеканалах, в том числе и на кабельных.

  В обращении отмечается, что необходимо законодательно закрепить механизм государственного контроля за оборотом информации в сети Интернет для ограничения доступа украинских пользователей к сайтам, пропагандирующих человеконенавистничество, жестокость и порнографию.

  Стоит отметить, что ранее вице-премьер министр У ...
 • Термінатор 4 0'R

  12 Июня 2009 18:50 8 5609
    Фільм, звичайно, має мало спільного з попередніми частинами, але рішуче не розумію, чому так були незадоволені багато громадян на форумах. Спецефекти спецефектять, атмосфера пост-апокаліпсису є, різноманітний екшн не припиняється практично ні на хвилину, актори досить виразно грають ролі, хоча це вам, звичайно, не "Король Лір" і грати там особливо нічого. Тим не менш, Крістіан Бейл (Christian Bale) виглядав однозначно харизматично в ролі Джона Коннора, на відміну від абсолютно ніякого-слізнякового Коннор з третьої частини у виконанні Ніка Стала (хоча місцями він цілком буває добрий, наприклад, у якості Жовтого покидька з Sin City) . Дуже добре відіграв свою роль не відомий мені раніше актор Sam Worthington і цілком на своєму місці в ролі ще малого тата Коннор був молодий американець російського походження Антон Ельчін (Anton Yelchin). До речі, він досить цікаво зображував жорсткий Російська акцент у ролі російського пілота Чехова в Star Track. 

  Краще ...
 • Юрий Демидович - Волшебный кролик 0'R

  9 Июня 2009 00:42 5 4095
  Техноготік постблек
  Воістину, 666
  Сам Сатана нашіптував автору ці слова
  карочє тєма така: норвегія, як мамка блекцтерні, по ходу вирішила зібрати всі метал-таланти (навіть такі юні) під своїм крилом; норвежці знають, що в білоруських болотах є блецкери крутіші за багатьох норвезьких, то вони хотіли звідти собі когось, але чорне коло білорусі в чорному-чорному болоті на чорній-чорній раді вирішило підсунути їм туфту; таким макаром рибак емігрував в норвегію; там думали, що він збацає шось крутіше за lordi, але не вигоріло - вийшла попса; але тепер чорне коло вирішило показати світові справжнього антихриста і сина самого сатани: ось він, зустрічайте - юрій 666 демідовіч!
  rrrrrrahhhhhhhhhhhhh!!!

  ...
 • Вовочка - інтернаціоналіст 0'R

  14 Февраля 2009 14:15 2 3546
  Британський аналог нашого Вовочкі.
  Залишилось дізнатися, хто в кого спіонерів.

  LITTLE RALPHY ON MATH
  A teacher asks her class, 'If there are 5 birds sitting on a fence and you shoot one of them, how many will be left?'
  She calls on little Ralphy.
  He replies, 'None, they will all fly away with the first gunshot.'
  The teacher replies, 'Thecorrect answer is 4, but I like your thinking.'
  Then little RALPHY says, 'I have a question for YOU: There are 3 women sitting on a bench having ice cream: One is delicately licking the sides of the triple scoop of ice cream.
  The second is gobbling down the top and sucking the cone. The third is biting off the top of the ice cream. Which one is married?'
  The teacher, blushing a great deal, replied, 'Well, I suppose the one that's gobbled down the top and sucked the cone.'
  To which Little RALPHY replied, 'The correct answer is 'the one with the wedding ring on,' but I like your thi ...
  Метки: анекдоти
 • 500 мільйонів 0'R

  7 Февраля 2009 01:51 0 3664
   

  "Nancy Pelosi: Dumber than soap. Nancy claims that we lose 500 million American jobs each month we don't pass her $1 trillion pork barell spending boondoggle."

  Ненсі Пелосі, заявила, що потрібно швидше приймати запропонований демократами "трильйонний стимул", бо поки він не прийнятий коджний місяць "п''ять сотен мільйонів амереканців" втрачають роботу.
  Хоча населення америки приблизно 300 мільйонів)))
  Чим далі - тим веселіше. ...
 • Рембо з Туреччини 0'R

  5 Февраля 2009 15:58 7 4030
  Сталоне тихо курить у кутку) ...
 • Помер письменник Павло Загребельний 0'R

  4 Февраля 2009 22:31 1 5704


   Сумну новину про смерть Загребельного повідомив голова Верховної ради Володимир Литвин під час відкриття четвертої сесії ВР.

  Павло Загребельний - відомий український письменник, Герой України, лауреат Державної премії СРСР, Шевченківської премії. Загребельний народився 1924 року на Полтавщині.
  У 1941 році, у віці 16 років, Загребельний пішов добровольцем до армії, але вже у серпні того ж року отримав поранення. Після госпіталю майбутній письменний знову пішов до військового училища, потім на фронт, де у серпні 1942 року він отримав тяжке поранення. Потім був полон і до лютого 1945 року фашистські концтабори смерті.

  З 1946 року Павло Загребельний навчався на філологічному факультеті Дніпропетровського університету. Після його закінчення у 1951 році працював журналістом та писав. Першою серйозною письменницькою роботою стала "Дума про невмирущого", ...
 • Чергова зміна протоколу ICQ 0'R

  3 Февраля 2009 18:00 11 3378
  Кілька хвилин тому славні хлопці з AOL знову змінила протокол ICQ. 

  Майже всі альтарнативні клієнті в ауті і ми знову сидимо з цим повідомленням....

  =============================
  System Message
  =============================
  ICQ version 5.1 is no longer supported. Download a free authorized ICQ version from ICQ's official website


  ...
  Метки: icq aol
 • Діяльність НКВС та МГБ на Західній Україні 0'R

  1 Февраля 2009 16:13 7 5830
  На противагу нещедавньому посту пана KoDi про націоналізм на Західній Україні.

  Все що там було написано - це спогади когось звідкілясь без документів та всього такого,навіть невідомо, що з катами було далі,але це так...
  Можливо, це все було реакцією на репресевний режим, який пренесла совєтська влада? У пам*яті кожного ще добре жевріли страхіття комуністичного "звільненні".
  Після приходу комуністів, у краї розгорнувся масовий терор, жертвами якого стали як окремі особи так і цілі групи населення. Арешту підлягали діячі політичних партій, громадських організацій, власники підприємств, чиновники, священики, відставні офіцери, заможні селяни й усі ті, кого вважали противниками колективізації.  
  А з приводу виселення, то комуністів мало хто переплюнув, у період з 1939 - 1941рр у Західній Україні були ув'язнені і вислані до Сибіру понад 10%(кожний 10-ий) населення краю.
   Включення до складу СРСР Західної України супроводжувалося ...
 • Похорони Російського Фондового Ринку 0'R

  31 Января 2009 17:10 1 2275
  ...
Страница: 1 2      | следующая