Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Максима Пишняка » Професійність наших ЗМІ та журналістська етика

Професійність наших ЗМІ та журналістська етика

9 Января 2015 16:50   Просмотров: 4180
Метки: змІ, непрофесійність, журналісти, етика
Нравится Рейтинг поста: + 1
Пролог. Особисто я засмучений не тільки рівнем української журналістики разом із іншими спостережливими українцями, а й зокрема - чернігівськими слабкодухими ЗМІ.

Факти. Учора побачив у масовій соціальній спільноті чернігівців такий допис - https://www.facebook.com/groups/EvromaidanChe/permalink/612673152193469/ із ланкою на саму статтю //pik.cn.ua/13544/v-novyy-god-s-novymi-vyborami/

 


Оце рівень чернігівської журналістики.

Виходячи хоча б з фрагменту про діючого мера:

1. А чого б це мера не можуть відправити у відставку і немайданівці, кількість яких побільше буде у місті?

2. Стосовно начебто підтримки діючого мера комунальниками. Шановні автор та його колега майже результати фейкового опитування зараз нам надають. Красно "дякую" вам.

3. Замість аналізу щодо слабкостей у роботі мера за 2014 рік розказуєте нам про чутки стосовно найближчої головної події для міста?

Отже я засмучений не тільки рівнем української журналістики разом із іншими спостережливими українцями, а й зокрема - чернігівськими слабкодухими ЗМІ.

Але буду уважно слідкувати за діяльністю п'ятої влади у моєму місті.

P.S. Прочитав усю статтю авторства Pavlo Pushchenko https://www.facebook.com/pavlo.pushchenko. Це ж курйоз, панове! Як відноситись до повного тексту матеріалу, якщо ані слова немає про місцевий осередок партії прем'єра?

P.S #2. Історія мала невеличке прожовження. Я на всяк випадок висловив свою претензію і на свої сторінці - https://www.facebook.com/pishnyak.maxim/posts/1573391116237636Сподіваюсь, що ринок полуг, які надають чернігівські ЗМІ самовдосконалиться шляхом вільної конкуренції до межі, що

* журналісти не будуть писати абищо у сподіванні, що піпл схаває, та 
* акули пера не будуть безвідповідально ставитися до того, яку саме інформацію вони поширюють.

А якої думки про чернігівські друковані та електроні ЗМІ ви?
Добавить в: