Зґвалтована нація.

18 Июня 2012 13:11   Просмотров: 3085
Метки: демократія, розвиток, змІ
Нравится Рейтинг поста: + 3

Розум – це те, що створює. Хитрість перерозподіляє. Ви ніколи не почуєте – хитрий винайшов досконалу річ та налагодив її виробництво. Так само ви ніколи не почуєте – розумній вкрав чи видурив.
Спільноти, в тому числі й цілі нації, в котрих переважають розумні, розвиваються.
Якщо ж хитрі – саморуйнуються і розпадаються. Ні, не відразу, спочатку вони живуть за рахунок створеного і накопиченого розумними. При цьому мається на увазі не стільки матеріальне, скільки інтелектуальне, загальнокультурне, духовне.
Російська імперія розвивалася, і цей розвиток був розумний. Ні, не ідеальний, але розумний. Ось той шлях, котрим вона йшла – племена, князівства Київської Русі, монархія, конституційна монархія, республіка. Власне, це загальносвітовий шлях розвитку.
Важливо відмітити, що розвиток нації чи сукупності націй визначає середній рівень її членів. Зграя мавп чи мауглей ніколи не стане розвинутою країною, навіть якщо її очолить найгеніальніший правитель в світі.
Інший шлях є – це шлях богів. Зокрема, так чинив Ісус Христос – він вчив людей більш досконалим суспільним взаємовідносинам. Навчив і пішов. І ті, хто виявився здатним до навчання та використання отриманих знань, сьогодні живуть щасливим високодуховним та матеріально заможним життям.
Хитрі. Вони обдурили людей і 1917-го року очолили їх. Потім був час використання накопиченого раніше потенціалу. І його знищення. В гарячці, в болевому шоці люди продовжували творити – всупереч розстрілам, голодоморам і повному маразму очільників, котрі вихвалялися «своїми» заслугами. Воно й зрозуміло – ґвалтівник теж хоче виглядати як людина, і тому має звичку вчинене ним називати коханням.
Довго і жорстоко вбивали розум і духовність. Вбили. І наслідок не забарився – радянська імперія просто розвалилася, її життєдіяльність вже ніщо не могло підтримувати далі.
Дурні, тупі але хитрі блазні – вони в усьому, як завжди, звинуватили інших: «Спасибі Руху за розруху!».
Зґвалтована нація. Розумово, світоглядно, духовно, культурно зґвалтована. Тепер її не потрібно силувати, вона сама живе ницим примітивним життям опираючись всьому здоровому й корисному.
Тупі блазні – вони вирішили що зловили Золоту рибку і тепер вона довіку їм слугуватиме.
Розумні нації проникнуті турботою про рівень розвитку кожного члена свого суспільства. Вони з кожного намагаються зробити Золоту рибку, котра здатна творити все – від найсучасніших чудес техніки до порядку в своїй країні.
Хитрі намагаються самі себе обдурити. Мовляв, давайте поділимося на хитрих і дурно-розумних.
Дурно-розумні, це утопічний винахід комуністів, це такі люди, котрі розумні для того, щоб створювати все найдосконаліше, але одночасно настільки дурні, що не можуть самостійно ним розпоряджатися. Для того, щоб розпоряджатися створеним дурно-розумними, існують хитрі. В Радянському Союзі хитрі зосереджувалися в компартії, нині – у всьому спектрі її уламків. І то байдуже, що вони понавішували на себе маскувальні назви та символіку, суть їх така ж сама підла і хитра, як і в комуністів – дурно-розумні мають створювати, а вони розпоряджатися створеним.
Навіть казкова Золота рибка такого нахабства не витримала. Не бажають його терпіти і українці.
Одна країна, одна нація, один спосіб поведінки. Якщо всі розумні і творці – то всі. Якщо всі хитрі – то також всі. Дурних, як кажуть, немає. Якщо займатися пограбуванням і нищенням своєї країни, то займатися цим всією нацією. Власне, цим ми всі сьогодні і займаємося. Гризня йде тільки за можливості – обрані суспільством посадовці мають значно більші та кращі можливості наживатися за рахунок нищення України.
Що далі? Та те, що і з Радянським Союзом – саморозпад, самоліквідація для звільнення місця більш розумним націям.
Така нація не має права на життя, вона має виздихати як непотріб, як нежиттєздатний продукт злочинного комуністичного експерименту, котрий несе загрозу не лише собі, а й іншим націям.
Або перетворитися на розумну націю, на націю творців, націю золотих рибок.
Але для того, щоб стати сучасною розвинутою країною, ми повинні всім загалом працювати на цю мету!
Серед безлічі ознак є тільки одна, котра докорінно відрізняє українців від всього цивілізованого світу – він складається з тих, хто здатен створити досконалу країну та успішно в ній жити, тобто громадян. А ми складаємося з хитрих, котрі намагаються самі себе обдурити.
Що в розумних націй в пошані? Користь для держави, для нації, для людей. Той, хто збільшує кількість корисного людям порядку в країні, хто збільшує кількість потрібних людям товарів і послуг, той користується пошаною, фінансовою і моральною підтримкою.
Добре, а що в пошані в Україні, в Чернігові? Давайте проглянемо чернігівські видання.
Все вірно, все цілком закономірно для нації, котра не має права далі жити – реклама зірки українського корупційного скандалу Ігоря Рибакова. На жаль, в рекламній команді і голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко.
Що на повістці денній зустрічей, чим займається пан Рибаков? Ви думаєте прагне населення перетворити на громадян, обговорює закони, за котрими ми маємо жити і розвиватися? Ні, займається тим самим, чим займаються й інші, такі як він. Хтось роздає гречку, хтось продуктові набори, дехто – отруту для городніх шкідників. Рибаков же роздає бюджетні кошти.
На сучасному рівні розвитку людські спільноти обговорюють спільні інтереси та цінності, сформульовані на їх основі суспільні закони та способи забезпечення їх дотримання. Ті нації, котрі так діють, живуть щасливо і багато.
В нас же намагаються знайти і обрати доброго пана, котрий турбуватиметься про людей. Навіть теоретично таких панів не може існувати, подібна поведінка несумісна з людською сутністю.
Те, що зараз відбувається, те, що рекламують працюючі проти майбутнього України і українського народу видання, називається просто – продаж Батьківщини, продаж майбутнього своїх дітей за копійчані подачки.
І жодної різниці від того, хто найкраще обдурить людей і здобуде можливість будь-що робити з країною, для українців немає.

Добавить в: