Демократія

 • Представлення прокурора області. Прес-конференція. 0'R

  26 Июля 2016 21:26 0 3484
  Мое питання в другому відео з 17 хв. 17 сек.
  ...
  Метки:
 • Депутат обласної ради Леоненко. + 1'R

  18 Февраля 2016 10:23 17 4688

  З державним і самоврядним управлінням в нас, м’яко кажучи, проблеми. Чому? Такий нас, виборців, рівень, таких і обираємо. Що робити? Обговорювати, висвітлювати, шукати кращі варіанти, критикувати недосконале, коротше, звичайна буденна робота спрямована на розвиток.
  А як бути з тими, хто не маючи необхідних здібностей і культури хоче бути начальником над людьми? Їм же дуже просто переконати людей проголосувати за них. А що потім? Потім керувати! От тільки знаходяться такі підлі люди як автор цих рядків, котрі приходять і ставлять питання. Розумні, складні, та ще й під відеозапис. Ось тут і починається діяльність на знищення розумників з їх питаннями. В хід іде все, провокації, образи, звинувачення з розрахунку на те, що ситуацію вдасться перевести в царину конфлікту і таким чином уникнути важливих для суспільства питань.
  Яскравим прикладом такої ситуації стало намагання поспілкуватися з депутатом обласної ради, головою постійної комісії з пит ...
  Метки:
 • Владика Чернігівський і Ніжинський в “Остречі”. 0'R

  5 Декабря 2015 13:24 1 3935


  Владика Чернігівський і Ніжинський Української православної церкви Київського патріархату Євстратій відвідав санаторій “Остреч” та провів там богослужіння для воїнів АТО.

  По закінченню владика люб’язно відповів на запитання автора матеріалу.

  https://youtu.be/-d8ppIUQ14M
  https://youtu.be/AihpyIlNNYc

  Початкове розміщення матеріалу на сайті "Нашого слова".

  ...
  Метки:
 • Як відрізнити розумне від дурного? 0'R

  21 Марта 2015 19:05 6 4635


  Панове, прошу вибачення за банальне на перший погляд питання, але все ж таки - як відрізнити розумне від дурного? Якщо ніяк, то, як кажуть, можна зливати воду, гарне життя нам точно не світить. Чому? Бо...
  Втім, утримаюся від висловлення власної думки даючи можливість проявити інтелект іншим учасникам блогів Города.
  Прошу, панове, до розмови!
  ...
  Метки:
 • Корабель 0'R

  27 Января 2015 21:06 0 4156


  Боже, яка гарна пісня!

  Я пізнаю Істину логічним шляхом. Вірніше, шляхом наукового пізнання, тобто інтуїтивно - логічним. Інтуїтивне генерування, логічний аналіз, вивірення.

  Митці пізнають світ інтуїтивно. Наскільки точно, залежить від внутрішньої довершеності. Інтуїція неймовірно потужний інструмент. Але вона не фільтрує корисне від шкідливого, розумне від примітивно-блискучого.

  Про цю ж пісню можу сказати - можливо й голос не такий довершений як у славетного Кобзона, але ця пісня від Бога. В ній шлях до щасливого життя українців. Побільше б таких митців і таких пісень.

  Чиї слова та чия музика навіть не з'ясовував, все одно в першоджерелі від Бога.

  Всім гарного вечора і щасливого майбуття.

  ...
  Метки:
 • Ще не пізно пити боржомі. 0'R

  22 Января 2015 13:32 2 4493


  Багато зараз говорять про мобілізацію на боротьбу з російсько-фашистськими окупантами та лугадонськими маргіналами. Що тут сказати? Програвши стратегію неможливо виграти тактику.
  Стратегічно ж, ми нічого не зробили для того, щоб після здобуття Незалежності вийти з стану радянського рабства. А за що можуть воювати раби? За кращого рабовласника проти гіршого, за сильнішого проти слабкішого.
  І те, що українські пострадянські раби прагнуть потрапити в путінське рабство, є цілком закономірним. Звісно, частина українців налаштована патріотично, за українське рабство на чолі з Януковичем чи Порошенком. Але рабство в будь-якому вигляді в сучасному світі приречене. І найперше, приречене інтелектуально, економічно. То за що воювати?
  За оте, що проглядає за діяльністю Уряду Яценюка? Чи діяльністю Журмана та Звєрєва і їхніх відомств? А може нас надихає діяльн ...
  Метки:
 • Свині з пострадянської жопи. 0'R

  22 Декабря 2014 08:42 6 5626
  Рефлексія на рефлексію.

  Ось такий от коментар від:

  novopassit 22 Декабря 2014 г. (00:06)
  не стал смотреть. какая-то очередная компиляция кого-то для чего-то. в современном информационном пространстве просто жаль времени на это. я могу 10 таких роликов в день делать, подгоняя кадры, текст, смысл и пр. а если мне еще и заплатят...  меня интересует два вопроса по отношению к Вам. 1 - чего Вас так беспокоит россия? не просто беспокоит, а настолько, что кроме мантр и сказок про россию я ничего больше не слышу. у нас в стране жопа гораздо большая чем в россии. и беспокоиться надо о нас самих. именно об этом мой пост. а Вы мне про россию. Бог создал украинцев чтобы искать виноватых в россии? и 2 вопрос. Вы меня в свое время забанили в своем блоге, за то, что я стал критиковать Вас в Ваших стремлениях к вандализму и поймал Вас на противоречиях в мировоззренческих ориентирах. Так вы либо крест снимите, либо трусы ...
  Метки:
 • уважаемая хунта! дорогие товарищи порошенко и яценюк! 0'R

  19 Декабря 2014 21:08 1 4501
  Хто такий Ройтбурд Олександр Анатолійович, розповідати не буду, подивитесь самі, хто не знає.
  Щодо конкретики в його зверненні також судити не беруся. Але форма подання!  Шановне панство, закликаю наслідувати креатив! Бюрократи мають, замість пишатися своєю шкідливістю справі, відчувати постійний острах, що за свою недбалість стануть загальним посміховищем.
  А чи хіба мало в Чернігові знущателів над людьми, котрі ще не отримали заробленої дяки?

  І ще. Коли є Громадяни, тоді створюється громадянське суспільство. А Громадянин, це страшна сила, навіть якщо він один. Населення ж... ох, біда, біда.

  Прошу переглянути розміщений в Facebook текст:

  александр ройтбурд

  уважаемая хунта! дорогие товарищи порошенко и яценюк! подскажите пожалуйста сколько подписей известных и не очень деятелей кул ...
  Метки:
 • Презентація "Творення України". + 1'R

  17 Декабря 2014 15:03 0 5735


  Панове, тут складно, тут про майбутнє. Так, завтра це буде зрозуміле всім без винятку. А сьогодні це для одиниць, в котрих є хоч краплина того, що прийнято називати розумом.

  Презентація Творення України у форматі PDF.

  ...
  Метки:
 • Про премію членам ДВК + 4'R

  3 Декабря 2014 11:12 0 5461
  Цікаво, а як в Чернігові ділили останню премію членам дільничих виборчих комісій? Про те, як це мало бути зроблено в 208 ВО, але не скрізь того дотрималися, я розповідаю на сайті "Нашого слова".  На прохання членів дільничих виборчих комісій з смт Березна розібратися і пояснити порядок нарахування та виплати одноразової грошової винагороди членам окружних і дільничних виборчих комісій, котра здійснюється по закінченню виборчого процесу, надаю наступну інформацію.

  Викладаю в тому порядку, в котрому з’ясовував суть справи.

  1. Голова окружної виборчої комісії №208 пояснила мені по телефону, що преміальні кошти були видані по відомості на трьох членів ДВК, але їм на словах було сказано розподілити ці кошти між всіма членами ДВК на її засіданні згідно з внеском кожного у роботу комісії.

  2. Заввідділом зведеного планування т ...
  Метки:
Страница: 1 2 3  ...  21      | следующая