А чому тільки Скоробагатько?

26 Января 2015 18:08   Просмотров: 5830
Метки: скоробагатько, заліський, купріяненко, соколов, дідур
Нравится Рейтинг поста: + 8
 
Людмила Скоробагатько напевно зараз дуже шкодує про те, що під час минулорічних подій вона дуже хотіла бути в центрі уваги серед своїх «біло-блакитних» однодумців, і   була не дуже  розбірливою в застосування слів і словосполученнь, а отже те, що було в неї на думці одночасно ставало і на язику. При цьому вона забувала  про свій статус посадової особи місцевого самоврядування.
А брала б приклад зі своїх колег по «анти - майдану», то скоріш за все безтурботно керувала б найбільшою школою міста Чернігова.
Адже не заважає колишня приналежність Анатолія Заліського к ПР і його активна участь в «анти майданах» керувати освітою усієї області, а також одній  донці бути директором чернігівської школи №30, а іншій Любити росію

Те саме і з не потопаючим пенсіонером - «любителем елітної картоплі» паном Купріяненко, котрий поставив освітній процес в місті Чернігові на суто комерційну основу.
Те саме і з хабарником Стахом, котрий, незважаючи на вирок суду і свою партійну приналежність продовжує керувати одним з самих прибуткових комунальних підприємств міста, левова частка прибутку котрого осідає аж ніяк не в бюджеті розвитку міста .

   Антимайдановець і людина, котра, за чутками (в котрі важко не повірити, опинившись в очолюваному ним закладі) щорічно забезпечує міське чиновництво відкатом в розмірі 20 мільйонів гривень і надалі продовжує керувати найбільшою лікарнею міста, а наймані охоронці фірми депутата міськради Ковальова («Балу»), котрі рік тому гамселили битками людей, зараз, не задешево охороняють чернігівські школи, де навчаються, в тому числі і діти тих, кого вони гамселили.
Ну а «політична мімікрія» Арсена Дідура взагалі вражає. Хоча більше вражає вчинок Зверєва, котрий бере його собі в радники, не зважаючи на те, що вони під час майдану знаходились по різні боки барикад.
//newch.tv/profile_main2.php?itemid=3009
   І це лише підтверджує те, що людей просто використовували, як інертну масу, як з одного боку, так і з іншого, для задоволення своїх політичних амбіцій. 
   Ну і повертаючись до вже колишньої чиновниці Скоробагатько з приводу призначення котрої я робив запит до Чернігівської міської ради.
  Купріяненко  навіть у відповіді на нього не зміг обійтися без «шулерства». В своєму запиті я, окрім іншого, просив надати важливу, з точки зору правомірності дій посадових осіб, інформацію про погодження одіозної кандидатури місцевим органом управління освіти з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, а саме: коли було направлено подання щодо погодження кандидатури, який орган, або яка посадова особа органу місцевого самоврядування погодила призначення даної особи і коли про таке погодження було повідомлено орган управління освіти, котрий видав Наказ про її призначення керівником комунального навчального закладу. У своїй відповіді Купріяненко з цього приводу сором’язливо відмовчався і цієї інформації міська рада не надала , як і не надала копій документів, про котрі йдеться у відповіді, але їх самих в електронному листі не має.  Напевно вони (Кухар і Купріяненко) вирішили, якщо вже Скоробагатько звільнено, то дотримання законності процедури її призначення – то пусте.

    Напевно так само вважає і прокуратура міста, котра відписалась про перенаправлення моєї заяви до інших органів.
                                    
     
   Але показовим в даному випадку є те, що відписки в прокуратурі, вже на протязі останніх п’яти років "строчить" все той самий незмінний заступник прокурора міста - пан Андрій Анатолійович Шекера. Йому також начхати на зміну влади – він як писав відписки, як доказував, що мошенники – це не злочинці, так і продовжує це робити й надалі. З незрозумілих причин $$$$$ він якось оминув вимоги Закону «Про очищення влади», хоча його вже можна сміло відправляти на пенсію: користі від нього не має жодної, а окрім зарплати він отримує ще і пенсійне забезпечення у розмірі 90 % свого посадового окладу. А от коли Пенсійний Фонд почав нараховувати йому 80 відсотків від окладу, бідолашний прокурор вирішив, що його права грубо порушені, але він не отримав відписку від собі подібного, а потягнув Пенсійний Фонд до суду і вже через суд добився надбавки до пенсії.
     А тому з огляду на написане, я і хотів би спитати у нашої активної громадськості «А чому тільки Скоробагатько?»
Добавить в: