Донька любить Росію

Юлія Заліська
Донька Анатолія Заліського, начальника управління освіти і науки Чернігівської ОДА, зізналася у своїй любові до Роси. Та після критики з боку громадськості вона дещо змінила. Прізвище!

«Росія форевер!» (що означає, з англійської, «Росія довіку!») - написала Юля в соцмережі «Фейсбук». Спільнота мережі відреагувала гостро.

«Головне не де ви проживаєте, головне хто ви», - відповіла Оксана Тунік-Фриз, екс-заступниця чернігівського мера. Адже 29-річна Юлія Заліська мешкає в Росії.

«Я нагадала, що Чернігівщина, звідки йде рід Заліських, втратила близько 70 хлопців. Вважаю, що це мало б наштовхнути усіх на свідоме ставлення до ситуації», - коментувала згодом пані Оксана.

«У мене запитання до Сергія Журмана: чи вважаєте Ви нормальним, коли дочка вашого чиновника відкрито проявляє активну сепаратистську позицію?» - публічно звернулася до в. о. голови ОДА активістка Олена Левошич. За її словами, у Юлі були й більш агресивні коментарі щодо України.

«Отак, виявляється, педагог Заліський виховав дочку-патріотку... Цікаво, як виховують інших дітей під його началом?», - запитує журналістка Любов Потапенко.

Зрештою Юля в мережі змінила прізвище на Хорунжая.


Віталій Назаренко, "Чернігівщина" №50 (502) від 11 грудня 2014, фото з Інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Юлія Заліська, Віталій Назаренко, "Чернігівщина"

Добавить в: