Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Директором чернігівської школи стала дочка начальника управління освіти

Директором чернігівської школи стала дочка начальника управління освіти

Олена Скорко
1 листопада управління освіти міської ради призначило директором Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 Чернігівської міської ради Скорко Олену Анатоліївну.

Кар’єрному росту пані Скорко могли б позаздрити багато освітнян, не кожному педагогу вдається в 34 роки стати директором школи. Більше того, у 30-тій школі вона працює лише з 2013 року, за фахом - вчитель англійської мови.

Цікавим у всій цій історії є лише факт дівочого прізвища Олени Анатоліївни, яка від народження носила прізвище Заліська.
Анатолій Андрійович Заліський – очолює Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації з 2004 року, і відповідно до офіційної біографії має дочку Олену, 1979 року народження, яка в біографії значиться, як перекладач з англійської мови.Олена Скороко(Заліська) достатньо активна в соц.. мережах. На її профілі в Однокласниках 210 фотографій, проте стоїть ще дівоче прізвище.

Джерело: сайт http://pik.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олен Скорко, школа №30, управління освіти

Добавить в: