ВСЕ НАЙКРАЩЕ – ДІТЯМ !???

24 Февраля 2015 06:27   Просмотров: 5251
Метки: школа №31, кп "шкільне", купріяненко, тендер, торговий дім терещенко
Нравится Рейтинг поста: + 2
                                   

     Коли керівництво міського управління освіти і директор КП «Шкільне» кажуть, що діти в школах Чернігова не залишаться голодними і проблем з харчуванням школярів, у зв’язку з нещодавною відміною тендеру, не буде, то напевно вони добре знають, що КП «Шкільне» добре справляється зі своїми функціями і без будь-яких тендерних процедур.
      Наприклад, в січні 2014 року, КП «Шкільне», як суб’єкт господарювання уклав Договір з ПП «Торговий дім «Терещенко»» про закупівлю товарів № 3/14/4-П, відповідно до умов котрого постачальник (ПП «ТД Терещенко») зобов'язується поставляти у 2014 році продукти харчування для потреб ЗОШ, а замовник (КП Шкільне) оплачувати поставлені товари. Загальна ціна договору становила 2,1 млн. гривень. 
     І все начебто йшло добре майже до кінця року, але чомусь, з незрозумілих причин, замовлення Комунального підприємства від 21 листопада 2014 року щодо поставки деяких продуктів на суму 12661,90 грн. в строк до 26.11.2014 р. в школу №31, залишилось невиконаним з боку приватного підприємства.
       КП «Шкільне» на початку грудня 2014, сплативши майже 2 тисячі гривень судового збору, подало позов до суду з вимогою до ПП поставити до 31-ої школи замовлені продукти. ПП «Торговий дім Терещенко» в свою чергу подав зустрічний позов з вимогою визнати договір недійсним , у зв’язку з його укладанням в обхід процедур державних закупівель.
Суд, розглянувши справу, відмовив в задоволенні обох позовних заяв.  
      Комунальному підприємству відмовлено було тому, що в договорі не були прописані строки поставок визначених товарів, а ПП «Торговий дім Терещенко» було відмовлено тому, що КП «Шкільне» розраховувалось з ним не державними коштами, а своїми власними, а точніше коштами територіальної громади, котрими воно, як КП розпоряджається, як власними.
    Але мою найбільшу увагу в цьому судовому рішенні привернула одна товарна позиція, котра повинна була б бути поставленою дітям в школу. У зв’язку з чим, я хочу спитати у батьків, чиї діти ходять у 31 – у школу, якщо такі є серед читаючих цей пост: Чи в курсі Ви щодо того, яким сортом чаю пригощають в школі Ваших дітей? Чи насправді вашим дітям замість якогось дешевого цейлонського «майського» чаю дають куштувати справжній елітний китайський молочний улун? Бо якщо вірити, (а не вірити підстав не має), замовленню на поставку продуктів до школи, серед інших продуктів з трансгенними жирами, дітям мав би бути поставлений Чай «Рістон – Молочний Улун» в жерстяних 125 – грамових банках, вартість кожної з котрих становила майже 95 гривень, котрий до речі добре справляється з розчиненням тих самих трансгенних жирів. Але якщо ж ваші діти не п’ють елітний, тонізуючий і корисний чай з легким присмаком молока, то тоді його напевно п’є, або директор школи, або викладацький склад, або директор КП, адже, я так гадаю,що це був стандартний місячний набор, і тому хтось мав би заміняти чай до того, як він потрапить в «загальний дитячий чайник» на звичайну «Принцесу Нурі»?

                                 


                           
      
Добавить в: