Блоги

 • Блог Олександра ГашпараА чому тільки Скоробагатько? + 8'R

  tomatin 7 5805

   
  Людмила Скоробагатько напевно зараз дуже шкодує про те, що під час минулорічних подій вона дуже хотіла бути в центрі уваги серед своїх «біло-блакитних» однодумців, і   була не дуже  розбірливою в застосування слів і словосполученнь, а отже те, що було в неї на думці одночасно ставало і на язику. При цьому вона забувала  про свій статус посадової особи місцевого самоврядування.
  А брала б приклад зі своїх колег по «анти - майдану», то скоріш за все безтурботно керувала б найбільшою школою міста Чернігова.
  Адже не заважає колишня приналежність Анатолія Заліського к ПР і його активна участь в «анти майданах» керувати освітою усієї області, а також одній  донці бути директором чернігівської школи №30, а іншій Любити росію. 

  Те саме і з не потопаючим пенсіонером - «любителем елітної картоплі» паном Купріяненко, котрий поставив освітній процес в місті Черні  ...

 • Блог Олександра ГашпараПані та Панове! Робимо Ваші ставки! + 15'R

  tomatin 15 2577

        Згідно з промовою однієї Чернігівської депутатки, що опікується в міській раді ПРАВАМИ І СВОБОДАМИ ГРОМАДЯН!!!, котра окрім цього ще є і посадовою особою місцевого самоврядування виявляється, що міліціонери, під час заворушеннь біля Чернігівської ОДА 25.01.2014р. були "невинніми мальчиками", а ті хто протестував під ОДА були "бандерлогами".  Такі вислови і заяви  не можна залишати без реагування, бо таким посадовим особам, котрі окрім того, що забули не лише норми права та  моралі, а й забули свою присягу, треба нагадувати, хто платить їм зарплату, адже  це робить ажніяк не "Партія регіонів", а  территоріальна громада м. Чернігова, котру пані Скоробагатько поділила, зважаючи на політичні уподобання, забувши про те, що ПР ніколи в Чернігові не здобувала перемоги. 
     
     
  Я не штурмув  ...