Блоги

 • Блог Олександра ГашпараВСЕ НАЙКРАЩЕ – ДІТЯМ !??? + 2'R

  tomatin 4 5315

                                     
       Коли керівництво міського управління освіти і директор КП «Шкільне» кажуть, що діти в школах Чернігова не залишаться голодними і проблем з харчуванням школярів, у зв’язку з нещодавною відміною тендеру, не буде, то напевно вони добре знають, що КП «Шкільне» добре справляється зі своїми функціями і без будь-яких тендерних процедур.
        Наприклад, в січні 2014 року, КП «Шкільне», як суб’єкт господарювання уклав Договір з ПП «Торговий дім «Терещенко»» про закупівлю товарів № 3/14/4-П, відповідно до умов котрого постачальник (ПП «ТД Терещенко») зобов'язується поставляти у 2014 році продукти харчування для потреб ЗОШ, а замовник (КП Шкільне) оплачувати пос  ...

 • Блог Олександра ГашпараА чому тільки Скоробагатько? + 8'R

  tomatin 7 5829

   
  Людмила Скоробагатько напевно зараз дуже шкодує про те, що під час минулорічних подій вона дуже хотіла бути в центрі уваги серед своїх «біло-блакитних» однодумців, і   була не дуже  розбірливою в застосування слів і словосполученнь, а отже те, що було в неї на думці одночасно ставало і на язику. При цьому вона забувала  про свій статус посадової особи місцевого самоврядування.
  А брала б приклад зі своїх колег по «анти - майдану», то скоріш за все безтурботно керувала б найбільшою школою міста Чернігова.
  Адже не заважає колишня приналежність Анатолія Заліського к ПР і його активна участь в «анти майданах» керувати освітою усієї області, а також одній  донці бути директором чернігівської школи №30, а іншій Любити росію. 

  Те саме і з не потопаючим пенсіонером - «любителем елітної картоплі» паном Купріяненко, котрий поставив освітній процес в місті Черні  ...