Блоги

 • Tomorrow never knowsКарпати або Перша поїздка майже за кордон (цебто, за межі м. Чернігів) з початку війни. + 45'R

  1.   Тре мені було по справах до Львову. А там як карта ляже, проїхатися Карпатами  головою хоч трохи перепочити. Якраз в ніч проти виїзду Тернопіль бомбардували. Аби я, холеро, не розслаблявся.   Як я є село немите, то вперше в житті прямував потягом "Інтерсіті". Виявилося, колгоспна електричка. Кондиціонер зламався, у вагоні + 26. Зрозуміло, ніякого обіцяного Wi-Fi. Навіть на рідке мило у WC не розродилися.   Добре, що з собою узяв вдосталь води, най офіціянти вдавляться на мої грошики.     Я людина чемна і чесна. Тож  щиро побажав усім хто  сидів поруч й безперервно триндів по телефону (а дехто навіть відеозв'язком) вмерти легкою, а не наглою смертю.   Нагадаю, що "провідники" в Інтерсіті - юнаки та дівчата, тому вони називаються "стюарди" (і шо - "стюардеси"? У потязі?) .  Бо западло у 18 років йменуватися "провідником".    ...

 • Блог leontГуцульский Париж + 2'R

  leont 0 3073  В этом городке я оказался первый раз. В центре недалеко от вокзала костел и православный храм. Город, как нить Ариадны,  пронизывает речка Белая Тиса. Первые поселения, имеется ввиду до древних стоянок по летописи 910 год,  здесь были из крестьян-гуцулов, которые бежали от феодалов и остальных больных на голову императоров. Вроде как крестьяне рахувалы здесь награбленное у богатых буратин добро и делили между собой. Так появилось название города Рахов. Здесь проживают и гуцулы, и венгры, и румыны, и птицы. 
  Повсюду горы. Куда идти непонятно. Визуально выбрал горку с лесным массивом на вершине и двинул. По дороге полно лесного ореха. Вышел на чью-то полонину, заборов не было. Залаяла маленькая собака и появилась хозяйка, которая подсказала как пройти на гору. Луга здесь расписные, думаю не хуже альпийских, в крымских горах таких точно нет. Вроде и травы как у нас, но запах мощнее в десятки раз. Чабреца( Тимьян, богородская трава, бо  ...

  Метки: карпати
 • Блог Олександра ЩербиЗапрошую на проект, де на перше місце поставлено мислення, майбутнє і Україна! + 1'R

  Всім привіт.

  Хочу поділитися про нашу ініціативу і запросити приєднатися!

  Мова йде про «Зимову Студреспубліку»!  Хай Вас не лякає, на перший погляд,  студентське збіговисько.

  Для дас Студреспубліка – це середовище, яке можна описати декількома словами:
  - від англ. Study, «вчитися»
  - лат. res publica, - «справа народу» або «Спільна справа»!

  Коротко про те «Хто», «Що» і «Навіщо».

  Хто? – Здебільшого Студреспубліканці, просто активні люди, громадські діячі, викладачі, депутатии, експерти. Всі, хто готовий працювати заради майбутнього цієї країни.

  Що? – оргдіяльнісна гра на тему: “Республіка як вихід з кризи державотворення”. Така собі ефективна форма організації інтелектуальної роботи і  ...

 • Блог Олександра ЩербиНарешті! Знову! "ІІ Зимова Студреспубліка" у Карпатах! 0'R

   Оголошується конкурс на участь у проекті «ІІ Зимова Студреспубліка» за тематикою: «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)». Гра пройде 23-28 лютого 2010 року.

  Цільова аудиторія: учасники Студреспубліки будь-якого з років, активні люди, депутати різних рівнів, бізнесмени, викладачі вишів, громадські діячі, молодь, студентство.

  Програма проекту передбачає 23-28 лютого 2010 року у Карпатах проведення оргдіяльнісної гри протягом 5 повних діб за участю близько 100 осіб.

  Мета програми: віднайти, сконструювати адекватну українцю модель соціальної організації в нинішніх умовах медіа-маніпуляцій, низького рівня взаємної довіри, відповідальності, меркантилізації громадських ініціатив та цивілізаційної кризи. Дана модель (-і) має бути ефективною, тобто досягати результату та відображати українську сутність, бути органічною.

  Особливості! В пр  ...

 • Олександр ЛомакоГоверла 0'R

  OLomako 4 2849

  Кілька років поспіль в ці дні я здійснював сходження на найвищу точку України - Говерлу.

  На жаль, в 2008-му не судилося...
  Вперше піднімався на Говерлу в 2004 році. Тоді в Татарові (поблизу Яремчі)  проходив перший табір менеджерів Громадської кампанії "ПОРА!". На день проголошення Деклараії про державний суверенітет України (16 липня) ми здійснили колективний підйом на висоту 2061 м над рівнем моря. Йшли найлегшим шляхом (з боку Франківщини) трохи менше двох годин. Враження - неймовірні. Краса - очі розбігаються! Кілька різних абсолютно ділянок, спека, холод і нестача води. Струмок за кілька десятків метрів до вершини - як порятунок!
  "Команда рухається зі швидкістю найповільнішого її члена" - це гасло було головним. Тому, хлопці несли разом зі своїми рюкзаками речі дівчат, протягували руку та допомогали своїм слабшим колегам. Був туман і холодно, а на гор  ...