Блоги

 • Блог Олександра ЩербиЗапрошую на проект, де на перше місце поставлено мислення, майбутнє і Україна! + 1'R

  Всім привіт.

  Хочу поділитися про нашу ініціативу і запросити приєднатися!

  Мова йде про «Зимову Студреспубліку»!  Хай Вас не лякає, на перший погляд,  студентське збіговисько.

  Для дас Студреспубліка – це середовище, яке можна описати декількома словами:
  - від англ. Study, «вчитися»
  - лат. res publica, - «справа народу» або «Спільна справа»!

  Коротко про те «Хто», «Що» і «Навіщо».

  Хто? – Здебільшого Студреспубліканці, просто активні люди, громадські діячі, викладачі, депутатии, експерти. Всі, хто готовий працювати заради майбутнього цієї країни.

  Що? – оргдіяльнісна гра на тему: “Республіка як вихід з кризи державотворення”. Така собі ефективна форма організації інтелектуальної роботи і  ...

 • Блог Олександра ЩербиТвори команду майбутнього разом із Студреспублікою! 0'R

   Твори команду майбутнього разом із Студреспублікою!

  Адже у тебе є можливість долучитися до безпрецедентного обговорення напрацювань учасників «ІІІ Зимової Студреспубліки» он-лайн!

  Нагадуємо, що 23-27 лютого у Карпатах відбудеться «ІІІ Зимова Студреспубліка», тематика проекту цього року - «Команда майбутнього».
  Всі основні напрацювання учасників проекту будуть з’являтися на інформаційних майданчиках Студреспубліки. Таким чином кожний зможе побачити, як твориться команда майбутнього та вплинути на цей процес.
  Для цього буде достатньо лише зайти на один із майданчиків комунікації та залишити власний коментар відносно напрацювань. Найкращі з змістовних позицій будуть опубліковані у внутрішній газеті гри «Хроніки» та донесені через внутрішнє телебачення гри.

  Майданчики для комунікації:
  //twitter.com/Studrespublika
  //vkontakte.ru/public420310
  ...

 • Блог Олександра ЩербиОптимальна взаємодія. Знайшли! 0'R

  "ІІ Зимова Студреспубліка" відбулася! Попри всі негаразди та фінансову кризу студреспубліканці зібралися в Карпатах, на Верховині, 24 лютого 2010 року і об’єднали свої зусилля навколо вирішення пртягом 4-х діб поставленого проблемного завдання (далі - ПЗ) «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські організації та політичні партії нового типу)».

  Що ж відбувалося під час гри, чого найцікавішого можна почерпнути з даного дійства, які потрібно робити висновки? Більшість учасників винесли не лише позитив та масу вражень, а й проекти, які почнуть реалізовувати в реальному житті вже сьогодні. Але спочатку пропоную невеликий екскурс у гру.

  По-перше, не можна не відмітити відчуття боротьби (хоч для Студреспубліки це вже звично). Гравці постійно намагалися знайти оптимальну модель взаємодії. Спочатку це потрібно було зробити їм самим – навчитись взаємодіяти між собою.

  Вже наприкінці першого дня г  ...