Блоги

 • Tomorrow never knowsКарпати або Перша поїздка майже за кордон (цебто, за межі м. Чернігів) з початку війни. + 45'R

  1.   Тре мені було по справах до Львову. А там як карта ляже, проїхатися Карпатами  головою хоч трохи перепочити. Якраз в ніч проти виїзду Тернопіль бомбардували. Аби я, холеро, не розслаблявся.   Як я є село немите, то вперше в житті прямував потягом "Інтерсіті". Виявилося, колгоспна електричка. Кондиціонер зламався, у вагоні + 26. Зрозуміло, ніякого обіцяного Wi-Fi. Навіть на рідке мило у WC не розродилися.   Добре, що з собою узяв вдосталь води, най офіціянти вдавляться на мої грошики.     Я людина чемна і чесна. Тож  щиро побажав усім хто  сидів поруч й безперервно триндів по телефону (а дехто навіть відеозв'язком) вмерти легкою, а не наглою смертю.   Нагадаю, що "провідники" в Інтерсіті - юнаки та дівчата, тому вони називаються "стюарди" (і шо - "стюардеси"? У потязі?) .  Бо западло у 18 років йменуватися "провідником".    ...

 • BabblingПутешествие в Яремче. Лучше гор - только горы...(фотоотчёт) + 4'R

  Shunny 27 10072

   

  Это была моя первая поездка на Западную Украину. Я НИ РАЗУ не была во Львове, и НИ РАЗУ не видела Карпат. Як то кажуть "не було нагоди". Да, есть "туры выходного дня", но я принципиально так не езжу, т.к. не люблю бегать "галопом по Европе". И вот наконец-то я поехала в Яремче. Мы долго выбирали по интернету жильё, предложений множество, но хотелось 1) чтоб жильё было не возле дороги, а чуть вдалеке 2) с балконом или террасой 3) чтоб удобства были не на этаже, а в номере , ну и цена не заоблачная:) 

  Выбор пал на гостинный двор "Оберег". 


  Из номера выход на общую террасу, где деревянные стулья и столики. Окна, как я люблю, большие, на весь номер и "от пола до потолка", можно постоянно любоваться рассветами и закатами.
  Вид. с террасы.
  Правда соседи немного подпортили малину владельца  ...