Блоги

 • Tomorrow never knowsКарпати або Перша поїздка майже за кордон (цебто, за межі м. Чернігів) з початку війни. + 45'R

  1.   Тре мені було по справах до Львову. А там як карта ляже, проїхатися Карпатами  головою хоч трохи перепочити. Якраз в ніч проти виїзду Тернопіль бомбардували. Аби я, холеро, не розслаблявся.   Як я є село немите, то вперше в житті прямував потягом "Інтерсіті". Виявилося, колгоспна електричка. Кондиціонер зламався, у вагоні + 26. Зрозуміло, ніякого обіцяного Wi-Fi. Навіть на рідке мило у WC не розродилися.   Добре, що з собою узяв вдосталь води, най офіціянти вдавляться на мої грошики.     Я людина чемна і чесна. Тож  щиро побажав усім хто  сидів поруч й безперервно триндів по телефону (а дехто навіть відеозв'язком) вмерти легкою, а не наглою смертю.   Нагадаю, що "провідники" в Інтерсіті - юнаки та дівчата, тому вони називаються "стюарди" (і шо - "стюардеси"? У потязі?) .  Бо западло у 18 років йменуватися "провідником".    ...

 • Блог AmWillОперації заради краси... 0'R

  AmWill 16 2375

  Все життя думала, що робити операцію аби стати естетичнішою(красивішою?) людиною - це в якійсь мірі безглуздя. Адже не важливо як виглядаєш. Ті, хто тебе люблять будуть любити не залежно від зовнішності. Якто кажуть американці: "Любиш мене, люби і мою собаку".
  На такий крок можна зважитись з 2 причин, на мій погляд. Перша - заради коханої людини. Друга - заради себе.
  Але чи варто йти на великі фізичні страждання? Реабілітаційний період у всіх індивідуальний.
  Та якщо весь час думати про кінцевий результат, мати хорошу моральну підтримку, хороші запаси кетанову...  то все неодмінно буде окей! Головне про це не жалкувати протягом життя.
  просто вести зворотній відлік до повного одуження. І весь час думати про щось позитивне і хороше )))

  ЗІ кажуть, що краса - то ілюзія   ...