Блоги

 • Блог MenaVideoДовіряй, але перевіряй. Брехня радикалів2 (Про музей) 0'R

  MenaVideo 0 3138

  Більшість людей тупо вірять всьому тому що їм говорять. Просто говорять. Ніхто не наважиться перевіряти сказане. Отож чергова перевірка сказаного членами РПЛ а особисто депутатом обласної ради. Просто відео. Без коментарів. А висновки робіть самі. МОва йде про Менський музей імені Покотила. Головний герой все той же Василь Леоненко - депутат обласної ради.


    ...

 • Блог MenaVideoЧергова брехня радикалів 0'R

  MenaVideo 0 3126

  Під час свого звіту громаді міський голова надав можливість виступити тільки двом людям, котрі, звісно ж, виявилися його однопартійцями, радикалами. Так от, сказане одним з них, а саме Василем Леоненком, я вирішив перевірити. Що з цього вийшло, дивіться самі. Не люблю коли нагло і привселюдно брешуть.    ...

 • Блог MenaVideoРадикальный матершинник. 0'R

  MenaVideo 3 3029

  На сесію міськради заявився лжеексперт від радикальної парті Ляшка. Почав щось народу втюхувати. Але не витримав їхнього натиску  перейшов на погрози та мат. Після цього був моментально вигнаний громадою з залу.

    ...

 • Блог Oleg_FedorenkoСауронские вести из Сауровки + 3'R  На текущей неделе мирные и безоружные ополченцы Донбасса на танках оборонялись от агрессивной украинской военщины, сбивая из ПЗРК вертолеты киевской хунты и обстреливая из минометов позиции подлых карателей – иными словами, изо всех своих беспомощных сил не нарушали условий перемирия. 

  Тогда как сами подлые каратели, пользуясь тем, что ополченцы соблюдают условия перемирия, а потому не могут дать ни малейшего отпора киевской хунте, коварно напали на беззащитное село Сауровка и спалили его на хрен. Причем, прежде чем сжечь дотла мирное и беззащитное село, подлые каратели вырезали всё местное население. Точнее сказать, фашисты сначала вырезали все мужское население, а женщин сначала изнасиловали, а уж затем вырезали. 

  Информация об этой новой Хатыни получена российскими журналистами из самых достоверных источников – из уст заместителя м  ...

 • Олександр Ломакошахраї 0'R

  OLomako 8 6310

  Вчора ввечері побачив наступне відео.  Ну покурив міністр, з ким не буває :). Ну біля вузу, в недозволеному місці, біля таблички "курити заборонено". Нічого особливого. 

  Але я звернув увагу не на цей факт, а на реакцію міністра освіти на запитання журналіста.

  Спочатку, вона була як у учня молодших класів школи, якого спіймали на гарячому: "Я не курив, я за територію вийшов".

  А потім, як у типового представника нинішньої влади - "Не заважайте працювати" своїми провокаційними запитання. Це демонстарція сьогоднішнього ставлення влади до журналістів та громадянського суспільства. Вони відповідають на запитання, які їм подобаються. А коли мова йде про конкретні речі, як наприклад, вкрадені гроші за вишку імені Бойка влада не вважає за потрібне спілкуватися з журналістами. "Не заважайте нам працювати", чуємо ми у відповідь. 

  Або інший варіант  ...

 • Не влезай - убьёт!Об овощах. + 2'R

  AK-74 25 4100  На сарае х#й написанно, бабка туда, а там дрова...  В одной крупной торговой сети около недели назад был приобретён и заброшен в морозилку сей замечательный замороженный гарнир.  На картинке выглядит симпатично, да и состав радует: капуста цветная, перец сладкий, грибы шампиньоны, горошек зелёный, лук репчатый. Да ещё и +20% в подарок!
  Разогреваем сковородку и открываем пакет.
  Спорить не буду, зелёного горошка в пакете хоть отбавляй.

  Красный сладкий перец при тщательном осмотре тоже был найден. Один крохотный кусочек - его можно разглядеть на фото.

  Цветной капусты, шампиньонов и лука репчатого не было обнаружено.

  Вообще!

  Ни одного крохотного кусочка!  ...

 • Олександр ЛомакоЯк Янукович почав (не)виконувати передвиборчі обіцянки 0'R

  OLomako 15 3148

  Спочатку цитата:
  Єнакієво, 2 лютого

  "Наші діти будуть навчатися в школах, де пройде освітня реформа. Ми обов'язково повернемося до 10 років навчання", - заявив Янукович.

  Він підкреслив, що діти після 10 класів будуть мати можливість отримати спеціальність і підготувати себе до майбутнього життя.

  "Це обов'язково врахує реформа", - сказав він.
  А тепер про реальні справи:
  Сьогодні у Верховній Раді голосували відповідний законопроект. Його ще в минулому році вніс народний депутат України Анатолій Гриценко. Закон стояв останнім в порядку денному. Для когось, він був малозначущим, в порівнянні з неконституційним переносом місцевих виборів (без дати) та призначенням інавгурації Віктора Януковича. Але для країни та системи освіти мав надзвичайно серйозне значення.

  За цей документ проголосували 75 депутатів з 226 необхідних.

  Після цього спікер Володимир Литвин по  ...

 • Олександр ЛомакоТрошки про ПЛАГІАТ 0'R

  OLomako 7 4653

  В неділю, 7 квітня наша організація проводила акцію проти будівництва офісного центру по проспекту Перемоги 107-а. Ідея акції народилася після звернення до нашої громадської приймальні кількох жителів сусіднього будинку. Акція пройшла успішно. Про неї писали в Інтернеті та в сьогоднішньому номері газети 7 Дней.
  Суть не в тому. На зборах мешканців була прийнята резолюція, яку я писав в той же день за кілька годин до акції. Її опублікували кілька інтернет-сайтів, в тому числі, Город.
  І як я був здивований, коли сьогодні ввечері побачив на Високому валу матеріал про збори мешканців по вул. Чернишевського, 20. Вони відбувалися в суботу, тобто за день до акції.
  В матеріалі я побачив текст резолюції, що начебто була прийнята в суботу… ідентичний тій, що писалася мною в неділю.

  В цьому можна переконатися, переглянувши ці два посилання:

  //www.sian-ua.info/politics/chernigov/190334.html

  //go.chernigov.net  ...