Блоги

 • Блог MenaVideoДовіряй, але перевіряй. Брехня радикалів2 (Про музей) 0'R

  MenaVideo 0 3098

  Більшість людей тупо вірять всьому тому що їм говорять. Просто говорять. Ніхто не наважиться перевіряти сказане. Отож чергова перевірка сказаного членами РПЛ а особисто депутатом обласної ради. Просто відео. Без коментарів. А висновки робіть самі. МОва йде про Менський музей імені Покотила. Головний герой все той же Василь Леоненко - депутат обласної ради.


    ...

 • Олександр ЛомакоЯк Янукович почав (не)виконувати передвиборчі обіцянки 0'R

  OLomako 15 3121

  Спочатку цитата:
  Єнакієво, 2 лютого

  "Наші діти будуть навчатися в школах, де пройде освітня реформа. Ми обов'язково повернемося до 10 років навчання", - заявив Янукович.

  Він підкреслив, що діти після 10 класів будуть мати можливість отримати спеціальність і підготувати себе до майбутнього життя.

  "Це обов'язково врахує реформа", - сказав він.
  А тепер про реальні справи:
  Сьогодні у Верховній Раді голосували відповідний законопроект. Його ще в минулому році вніс народний депутат України Анатолій Гриценко. Закон стояв останнім в порядку денному. Для когось, він був малозначущим, в порівнянні з неконституційним переносом місцевих виборів (без дати) та призначенням інавгурації Віктора Януковича. Але для країни та системи освіти мав надзвичайно серйозне значення.

  За цей документ проголосували 75 депутатів з 226 необхідних.

  Після цього спікер Володимир Литвин по  ...