• Брухт ДальнобойСервис


Радио

Трошки про ПЛАГІАТ

9 Апреля 2008 23:05   Просмотров: 4196
Метки: плагіат, протест, брехня, забудова
В неділю, 7 квітня наша організація проводила акцію проти будівництва офісного центру по проспекту Перемоги 107-а. Ідея акції народилася після звернення до нашої громадської приймальні кількох жителів сусіднього будинку. Акція пройшла успішно. Про неї писали в Інтернеті та в сьогоднішньому номері газети 7 Дней.
Суть не в тому. На зборах мешканців була прийнята резолюція, яку я писав в той же день за кілька годин до акції. Її опублікували кілька інтернет-сайтів, в тому числі, Город.
І як я був здивований, коли сьогодні ввечері побачив на Високому валу матеріал про збори мешканців по вул. Чернишевського, 20. Вони відбувалися в суботу, тобто за день до акції.
В матеріалі я побачив текст резолюції, що начебто була прийнята в суботу… ідентичний тій, що писалася мною в неділю.

В цьому можна переконатися, переглянувши ці два посилання:

//www.sian-ua.info/politics/chernigov/190334.html

//go.chernigov.net/novini/novini/vidbulasya-aktsiya-ne-damo-sebe-zabuduvati-proti-znischennya-zelenoyi-zoni-ta-budivnitstva-v-tsentri-2.html

Наскільки я знаю, машину часу ще не придумали. Так само, я впевнений, що дві людини не можуть думати однаковими словами. Виходить так, що автори матеріалу про збори мешканців по Чернишевського просто займаються плагіатом, і ніякої резолюції на тих зборах не приймали.
Я то звичайно не проти, коли мою інтелектуальну роботу використовують. Особливо, якщо це робиться для благих цілей.
Але ж брехати некрасиво…

P.S. Тим більше, я знаю автора цього плагіату. Нехорошо так робити, Павло Михайлович, нехорошо…

Добавить в:
 
 


Центр Комплект