Блоги

 • Блог parents_unityЧергова мирна акція батьків Чернігова проти дистанційного навчання 0'R

  Сьогодні, сміливі батьки, на чолі з найсміливішою Людмилою Цвітаєвою організували мирну акцію неподалік Чернігівської міської ради.   Вони висловили свою думку про недотримання їх права та права їх дітей на освіту журналістам. Батьки мали діалог з начальником управління освіти Білогуром В. О. Задавали чіткі питання та отримали дуже розмиті та поверхневі відповіді.   Батьки продовжують боротьбу за свої права.   Батьки висловлюють своє ставлення до дистанційної освіти   Батьки вийшли до міськради аби виразити своє ставлення до дистанційного навчання   Батьки Чернігова задають питання     Також активна мама Людмила Цвітаєва буде в вечірніх новинах телеканалу "Суспільне" о 19-20. Приєднуйтесь до її групи: Батьки проти дистанційної освіти   Фолловте нас у інстаграм: instagram.com/parents_unity_che    ...

 • Блог parents_unityАкція батьків нашого міста проти дистанційної форми навчання 0'R

  Чергова акція батьків міста Чернігова проти дистанційної форми навчання. Батьки пройшли ходою по центру міста та роздали понад 1000 листівок про негативний вплив дистанційного навчання на здоров’я та психіку учнів, закликаючи приєднатися до нашої спільноти та разом з нами відстоювати право на здорове та щасливе майбутнє наших дітей.  Батьки проти дистанційного навчання м. Чернігів Інтерв’ю з батьками. Батьки будуть боротися за відміну незаконного дистанційного навчання. Приєднуйтесь до батьківської спільноти на ФБ: Батьківське самоврядування м. Чернігова  ...

 • Блог parents_unityБатьки вийшли на протест проти дистанційного навчання 0'R

  Батьки будуть боротися за відміну незаконного дистанційного навчання. Вони об'єднуються в Громадську організацію, яка буде захищати права дітей та їх батьків. Подробиці: За відміну дистанційного навчання: деякі батьки старшокласників налаштовані відправляти дітей до школи   Наша группа у Фейсбуці: Батьківське самоврядування м. Чернігова   ...

 • Максима ПишнякаУчні Чернігівщини демонструють упевнені успіхи в суспільнознавстві та громадянській освіті в 2014 році. 0'R

  Pishnyak 0 3870

  Учні Чернігівщини демонструють упевнені успіхи в суспільнознавстві та громадянській освіті в 2014 році. Зусилля наших дітей та вчителів тримаються на рівні зусиль дорослих (якщо порівнювати із ВВП). Ми посіли минулий рік гідні місця разом з Тернопільською, Рівненською, Черкаською, Одеською областями.

  Але рівняємось на кращих. Херсонська, Житомирська, Хмельницька, Чернівецька, Миколаївська, Сумська та Харківська області змогли істотно краще підготувати підростаюче покоління до життя у суспільстві. І це незважаючи на те, що показник відповідних обласних ВВП був не захмарний.  
  Тож запрошуємо активно узяти участь учнів, вчителів, батьків у цьогорічному освітньому конкурсі «Кришталева сова» - 14 березня 2015 року.
  Конкурс проводиться для учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України з курсів:
  «Я і Укра  ...

 • фотоблогСтуденти тепер платитимуть ще більше! 0'R

  zip-cn25 8 7007

  Ще нещодавно, восени , студенти масовими акціями протесту спромоглися зупинити державний наступ на освіту, коли влада хотіла ввести оплати на всі потреби студента у ВУЗі (включаючи і прогули, які багато свідомих студентів використовують для заробітку, адже і так не вистачає грошей).


  Зараз же, влада підготувала суспільству ще більш нереальні задачі. По-перше, це скорочення держзамовлення на 42% (врахувати ще й те, що без черги йдуть пільговики і ті, хто ПЛАТИТЬ за «безкоштовну» освіту), а також його вільне зменшення (без прив’язки до кількості студентів). Це призведе не тільки до неможливості навчання мільйонів здібних людей, але й до звільнення викладачів.


  За зменшенням людей «в освіті» слідує зменшення навчальних закладів. Так, за однією з норм нового закону «Про освіту», статус виші  ...

 • Олександр ЛомакоЯк Янукович почав (не)виконувати передвиборчі обіцянки 0'R

  OLomako 15 3148

  Спочатку цитата:
  Єнакієво, 2 лютого

  "Наші діти будуть навчатися в школах, де пройде освітня реформа. Ми обов'язково повернемося до 10 років навчання", - заявив Янукович.

  Він підкреслив, що діти після 10 класів будуть мати можливість отримати спеціальність і підготувати себе до майбутнього життя.

  "Це обов'язково врахує реформа", - сказав він.
  А тепер про реальні справи:
  Сьогодні у Верховній Раді голосували відповідний законопроект. Його ще в минулому році вніс народний депутат України Анатолій Гриценко. Закон стояв останнім в порядку денному. Для когось, він був малозначущим, в порівнянні з неконституційним переносом місцевих виборів (без дати) та призначенням інавгурації Віктора Януковича. Але для країни та системи освіти мав надзвичайно серйозне значення.

  За цей документ проголосували 75 депутатів з 226 необхідних.

  Після цього спікер Володимир Литвин по  ...

 • фотоблогОцінка чи знання? 0'R

  zip-cn25 4 2554

  Оцінювання знань в навчальних закладах, на мою думку, придумали для тих, хто не хоче навчатись. Як би тільки не розпинались паперові криси, ховаючись за кафедрами і своїми макулатурними науковими працями, говорячи, що оцінювання є необхідним заохоченням, я кажу: його придумали для тих, хто не хоче навчатись!
  Адже навіщо людині, яка не просто, наприклад, читає книжки по цікавлячій її науці, а пірнає з головою, коментуючи і піддаючи критиці дослідження інших, розпинатись, виставивши на оцінку свої знання. Та ще й коли ці знання мають підлягати нормам, за межі яких рідко виглядають „судді”.

  Школа
  Ця система можливо б і мала якесь позитивне значення, якби не використовувалась недолугими викладачами для залякування учнів, коли не взмозі їх зацікавити навчанням. В 90% випадків сае так використовується система оцінювання.

  ВНЗ
  Наші „вишки” як в політиці, так і в науці сповнені абсурду, в якому вони просто захлинаються.  ...

  Метки: внз, освіта