• Брухт ДальнобойСервис


Радио

Блоги

 • Блог p_pavloЗа право дихати 0'R

  p_pavlo 15 4404

  Чернігів як і Київ стає ареною боротьби за забережня зелених зон. Жителі Савчуків б’ють на сполох – рубають Кордівку. Влада відповідає – все ОК - в будівельників є дозвіл на 7,5 (!) ГА землі в зеленій зоні для будівництва нового житлового комплексу.

  Жадоба грошей непереможна сила ,яка знищує легені міста. І де можна буде гуляти з сином через десяток років – просто не уявляю.  Для тих хто не знає Кордівка - урочище в східній частині Чернігова, зелена зона на правому березі р. Десна.

  Написав журналістку розвідку як «Як приймалося рішення про забудову Кордівки»

  Побудові на 7,5 гектарах зеленої зони житлового масиву в району вулиці Савчука (район Кордівки) чернігівці мають завдячувати більшості минулого складу Чернігівської міської ради, виконкому та особисто че  ...

 • Олександр ЛомакоНавіщо БЮТ зірвав громадські слухання? 0'R

  OLomako 10 2979

  Прошу всіх не розцінювати даний матеріал як спробу дискредитувати фракцію БЮТ чи її окремих депутатів. Я з великою повагою ставиться до політичної сили, яка користується підтримкою 40% жителів міста. Але описані події не могли пройти повз увагу нашої громадської організації, яка наполягає на тому, що депутатам міської ради та посадовцям потрібно більш відповідально ставитися до своєї роботи.

  Громадські слухання стосовно будівництва по Савчука були зірвані. Вони перетворилися на „громадське обговорення”, що не мало жодної юридичної сили.

  Причиною цьому стало незнання Статуту, що приймався депутатами та має виконуватися владою. Що було причиною таки неправомірних дій – дійсно незнання Законів чи бажання не допустити прийняття резолюції, що заперечувала б будівництво, сказати важко. Але факт лишається фактом – юридично слухання не відбулися.
  Хто не знає - зараз іде активне обговорення питання будівництва в районі вул. Са  ...

 • Олександр ЛомакоТрошки про ПЛАГІАТ 0'R

  OLomako 7 4195

  В неділю, 7 квітня наша організація проводила акцію проти будівництва офісного центру по проспекту Перемоги 107-а. Ідея акції народилася після звернення до нашої громадської приймальні кількох жителів сусіднього будинку. Акція пройшла успішно. Про неї писали в Інтернеті та в сьогоднішньому номері газети 7 Дней.
  Суть не в тому. На зборах мешканців була прийнята резолюція, яку я писав в той же день за кілька годин до акції. Її опублікували кілька інтернет-сайтів, в тому числі, Город.
  І як я був здивований, коли сьогодні ввечері побачив на Високому валу матеріал про збори мешканців по вул. Чернишевського, 20. Вони відбувалися в суботу, тобто за день до акції.
  В матеріалі я побачив текст резолюції, що начебто була прийнята в суботу… ідентичний тій, що писалася мною в неділю.

  В цьому можна переконатися, переглянувши ці два посилання:

  //www.sian-ua.info/politics/chernigov/190334.html

  //go.chernigov.net  ...Центр Комплект