Блоги

 • Олександр Ломакошахраї 0'R

  OLomako 8 6294

  Вчора ввечері побачив наступне відео.  Ну покурив міністр, з ким не буває :). Ну біля вузу, в недозволеному місці, біля таблички "курити заборонено". Нічого особливого. 

  Але я звернув увагу не на цей факт, а на реакцію міністра освіти на запитання журналіста.

  Спочатку, вона була як у учня молодших класів школи, якого спіймали на гарячому: "Я не курив, я за територію вийшов".

  А потім, як у типового представника нинішньої влади - "Не заважайте працювати" своїми провокаційними запитання. Це демонстарція сьогоднішнього ставлення влади до журналістів та громадянського суспільства. Вони відповідають на запитання, які їм подобаються. А коли мова йде про конкретні речі, як наприклад, вкрадені гроші за вишку імені Бойка влада не вважає за потрібне спілкуватися з журналістами. "Не заважайте нам працювати", чуємо ми у відповідь. 

  Або інший варіант  ...

 • Блог S_VitaliyОберемо Табачника в Президенти! 0'R

  S_Vitaliy 23 4523

  Сьогодні прочитав на УНІАНі, з якими новими ініціативами виступив міністр науки та освіти Дмитро Табачник. Під час прямої лінії в «Комсомольской Правде в Украине» міністр зазначив, що шкільний курс зарубіжної літератури буде перейменований на світову літературу.

  "Хочу відійти від терміну "зарубіжна література", – сказав Д.Табачник, – і повернутися до терміну "світова література", де російська література займатиме найбільший обсяг – три чверті учбового процесу".

  І далі: "Якщо говорити відверто, то перейменування російської літератури на зарубіжну ставило якийсь бар`єр. Повернення російської літератури мовою оригіналу – першочергове завдання міністерства".

  Пропоную відмежуватися від імен, політики й образ, натомість розібратися, наскільки АДЕКВАТНОЮ може бути така ідея.

  Що ж, мені україномовному громадянину, було дивно почути, що в наших школах російсь  ...

 • Олександр ЛомакоПочинається розкол в Партії регіонів?! 0'R

  OLomako 8 3897

  Ви таке бачили, щоб  "голоса" Партії регіонів  публічно звинувачували один одного в чомусь?

  Я за останні 5 років не пригадав жодного прикладу. Ця політична сила завжди вирізнялася тим, що вони не виносили своє сміття на люди. Може. в цьому і була їх головна сила. Якщо помаранчеві не тільки перемивали кісточки один одному, а й звинувачували в всіх смертних гріхах, відкривали один на одного кримінальні справи тощо.

  Про різні групи всередині Партії регіонів відомо всім. Група Ахметова, Клюєва, Януковича... Вони боролися за вплив на партію, але публіка про це знала тільки від журналістів чи опонентів. Самі регіонали завжди це заперечували. "Ми єдина, сильна партія. У нас один лідер. Не дочекаєтеся", - приблизно так завжди висловлювася всі регіонали.

  Виключення з лав партії Раїси Богатирьової не сподобалося Ахметову і Колеснікову.  Напередодні можливих парламентських виборів партія вже не виглядає такою єдиною. Я не г  ...