Блоги

 • Блог Mario_MНа грані екологічної катастрофи? 0'R

  Mario_M 7 3899

   Ми самі робимо світ навколо себе. Нещодавно після скарги громадян  Національні дружини з небайдужими активістами спільно з муніципальною поліцією м. Чернігова провели обстеження річки Стрижень. Виявляється несвідомі громадяни незаконно виводять зливні стоки прямо в річку. Що в свою чергу несе загрозу екологічного лиха для всього міста.  Мені цікаво приємно людям, які живуть біля річки ходити, гратись із свїми дітьми нюхаючи свої фекалії? Що ви робите?

  www.youtube.com/watch   ...

 • Максима ПишнякаІнтерактивна мапа пограбувань у Чернігові 0'R

  Pishnyak 5 4350

   
  Прошу громадян міста висловити свою думку. Чи потрібна Чернігову така сама інтерактивна мапа пограбувань, яку створили ніжинці для своїх потреб? Ланка - //www.mynizhyn.com/news/misto-i-region/474-interaktivna-karta-pograbuvan-u-nizhini.html  Позиція міліції (сектор зв'язків з громадськістю УМВС у Чернігівській області): "Аналіз оперативної обстановки в місті Чернігові проводиться щодоби і з урахуванням ситуації відбувається розстановка сил і засобів міліції на охорону громадського порядку на наступну добу. А в опублікуванні такої карти не вбачається практичної необхідності."

  А як ви думаєте, громада?  ...

 • Олександр ЛомакоМи тут надовго, а це означає... 0'R

  OLomako 27 2963

  Нами керують свині. Пора це визнати і почати діяти, пише журналіст Єгор Соболєв у своїй колонці в тижневику Корреспондент.

  Ранок вік-енду. Ви з сім'єю. Розганяючи хрустке листя, таксі мчить вас у ресторанчик у міському парку. Багато витрачати Ви не будете - криза, Ви тепер ощадливі. Але вареники з вишнями там недорогі, а повітря чудове. Діти побігають на майданчику, подивляться на каченят в ставку, а ви вдвох, може, навіть погладжуючи руки один одного, обговорити за ароматною кавою, що валютний кредит гасити все-таки вдається, що замість туру до Туреччини можна з'їздити до батьків, і взагалі головне - це ваші стосунки.

  Передчуваючи відмінний день, Ви кидаєте погляд на водія і ... холоне. Це не таксист! Це взагалі не людина! За кермом везе вас машини - свиня, яку хтось одягнув у піджак і замотав шарфом. Через нього Ви і не помітили, до кого сіли! Але зараз ви не помиляєтесь - Вас везе справжня, велика, з чорними плямами на бурій шкурі свинюка! І не щ  ...