Блоги

 • Максима ПишнякаІнтерактивна мапа пограбувань у Чернігові 0'R

  Pishnyak 5 4362

   
  Прошу громадян міста висловити свою думку. Чи потрібна Чернігову така сама інтерактивна мапа пограбувань, яку створили ніжинці для своїх потреб? Ланка - //www.mynizhyn.com/news/misto-i-region/474-interaktivna-karta-pograbuvan-u-nizhini.html  Позиція міліції (сектор зв'язків з громадськістю УМВС у Чернігівській області): "Аналіз оперативної обстановки в місті Чернігові проводиться щодоби і з урахуванням ситуації відбувається розстановка сил і засобів міліції на охорону громадського порядку на наступну добу. А в опублікуванні такої карти не вбачається практичної необхідності."

  А як ви думаєте, громада?  ...

 • Максима ПишнякаУряд та парламент мають невідкладно зайнятися реформуванням основних інститутів! 0'R

  Pishnyak 5 4087

      Неефективність роботи
  більшості механізмів державних інститутів, на які конституцією покладений захист прав людини
  * міліція * суди * прокуратура * органи юстиції
  не виконують належним чином функції, які передбачені законом.  
  Бездіяльність та неефективність 
  * дільничних міліціянтів * органів слідства * міліції * прокуратори.
  Більшість звернень громадян торкається неможливості вирішити елементарні правові проблеми (нерухомість, родинні відносини, побутові конфлікти).  
  Проблематично домогтися справедливості
  у судових інстанціях * складність судової процедури * недостатність елементарних правових знань * відсутність грошей на сплату дорогих послуг адвокатів та юристів
  фактично обмежують наших громадян захистити свої права у суді, реалізувати свої права на справедливий суд.
    ...

 • Блог zhabaВиставка знарядь катувань української міліції 0'R

  zhaba 1 4753

  Завтра, 23 червня, о 12:00 правозахисники знайомитимуть працівників чернігівської прокуратури з сучасними знаряддями катувань, які використовують українські міліціонери.

  Знайомство відбуватиметься в сквері напроти Прокуратури міста Чернігів у рамках всеукраїнської акції, присвяченої Міжнародному дню проти катувань.

  Експонати, які будуть представлені під час виставки, унікальні тим, що виготовлені вони зі звичайних речей, які застосовуються в побуті.

  Експертами з підготовки експонатів виступили колишні працівники міліції та адвокати.

  Організатори акції вимагають від працівників прокуратури детальних і відповідальних розглядів справ про катування в міліції.

  Аналогічні акції в цей же день будуть проведені в Києві, Харкові, Сімферополі, Донецьку, Луганську та інших містах України.

  * * *
  Довідка

  Протягом 2010 року кількість випадків катування в українській міліції зросла від 600 т  ...

 • Блог Олександра ЩербиВерх цинизма 0'R

   Стаття буде коротка, оскільки все зрозуміло само по собі.

  Сьогодні мій друг крокуючи біля МакДоналдс став свідком такого чуда: у місцевих «мінял» обмінював долари МІЛІЦІОНЕР, при цьому не просто якийсь «ППСник», а офіцер міліції!

  А головне, «ділки» і не збиралися ховатися від прохожих!    ...

 • Хочу позитива! А яка такса у нас в ДАЇ(Й)? 0'R

  IIK_666 2 4693

   Президенту України Ющенку В.А.

  Міністру МВС України Луценку Ю.В.

  ЗВЕРНЕННЯ

  Нас, працівників Управління ДАІ УМВС України в Тернопільській області змусила звернутись до Вас та загрозлива ситуація, яка панує в обласній державтоінспекції, що викликано діяльністю її начальника Кавюка О.М.

  За період керівництва О.Кавюка обласне ДАЇ перетворилось на нечувану за розмахом корумповану структуру і всіх без виключення працівників заставляють підпорядковуватись встановленим ним же та його підлабузниками правилам.
  Весь особовий склад перш за все зобов’язаний забезпечувати отримання прибутків незаконним шляхом для збагачення О.Кавюка. В противному випадку негайне звільнення. Встановлено тариф поборів, який виглядає наступним чином:

  за кожну посаду від 1000 до 3000 дол.США (для прикладу М.Сновида за посаду начальника відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Зборівського району заплатив 3000 дол.США);  ...

 • читанкаНаша міліція і Євро-2012 0'R

  kirya 19 2583

  місце дії: Київ. Площа біля Михайлівського золотоверхого.
  час дії: Субота 30-го травня. одна хвилина десь між 14.00 і 14.30
  дійові особи: я і співробітник ДАЇ

  Оскільки я в Києві майже не орієнтуюся, коли мова йде про сакральні місця, то запитати про місцезнаходження Володимирської церкви вирішив запитати у ДАЇшника, який, я так зрозумів, за деякий час мав перекривати рух, щоб когось там пропустити. далі діалог

  я: перепрошую, як нам знайти Володимрьску церкву?
  ДАЇшник (після 10-секундної паузи): вот она (показує рукою на Михайлівський золотверхий собор).
  я: нажаль ні. я теж так думав, поки не прочитав напис на табличці.
  ДАЇшник: да? (озирається навколо в пошуках допомоги, але його колеги зайняті біля якоїсь автівки. в процесі озирання ДАЇшник бачить на протилежному кінці вулиці обриси іншої споруди з дзвіницею).
  тогда вот она (показує в бік дзвіниці і після кількасекундних сумнівів додає). Хотя, вряд ли.   ...