Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Блоги

 • Відкрите МістоЗВІТ регіонального модератора по роботі проекту «Відкрите місто» Чернігів за 2016 рік 0'R

  OpenCity 15 2513

  ЗВІТ
  модератора по роботі проекту «Відкрите місто» Чернігів
  за 2016 рік
  Проект «Відкрите місто» було створено задля налагодження комунікацій між громадянами, владою та бізнесу. Цей проект буде продовженням Революції Гідності – хорошого початку змін в Україні. Але тепер все залежить від кожного громадянина бо Україна починається з кожного з нас. Одним із таких інструментів електронної демократії є інтерактивна веб-платформа «Відкрите Місто» з використанням геоінформаційних технологій, яка дає можливість громадянам привертати увагу до актуальних проблем своєї громади, місцевій владі – оперативно реагувати на ці проблеми, громадам – самоорганізовуватися навколо вирішення проблем, місцевому бізнесу та інститутам громадського суспільства – планувати свої благодійні ініціативи, базуючись на реальних потребах громад.
  З моменту підписання Меморандуму про заєморозуміння та співпрацю 14 вересня 2016 року  ...

 • Максима ПишнякаНаша чернігівська громада, яка вона є АБО які ж ми файні! + 1'R

  Pishnyak 16 3889

    Що ви маєте сказати про громаду свого міста, шановні українці?

  Наше місто (Чернігів), як й інші в Україні, має свою специфіку та індивідуальність. Тут живуть суворі неемоційні люди. Шеф-редактор ЗМІ, який очолює чернігівську Самооборону Майдану, називає нас буддистами. Настільки ми терплячі. Тому часто далі слів протести не йдуть.

  Погано це чи добре? Добре тому, що містяні - практичні, ліберальні та реалістичні люди. Вони не будуть витрачати час на щось цікаве, якщо є інші, більш приземлені життєві справи у місті.

  Щодо "жителі регіону, який межує з країною-ворогом". Чернігівщина не межує із РФією у глибинному розумінні даного вислову. Нам байдуже, як йдуть справи у сусіда-злочинця. Ми місто реалістів. Геополітика звичайно має якийсь відбиток на повсякденному житті, що ми ведемо, але не можна перебільшувати значимість цього ефекту для рішень, що ми приймаємо кожен день.

  Чернігівці дуже зважено ставляться до п  ...

 • Максима ПишнякаІнтерактивна мапа пограбувань у Чернігові 0'R

  Pishnyak 5 3894

   
  Прошу громадян міста висловити свою думку. Чи потрібна Чернігову така сама інтерактивна мапа пограбувань, яку створили ніжинці для своїх потреб? Ланка - //www.mynizhyn.com/news/misto-i-region/474-interaktivna-karta-pograbuvan-u-nizhini.html  Позиція міліції (сектор зв'язків з громадськістю УМВС у Чернігівській області): "Аналіз оперативної обстановки в місті Чернігові проводиться щодоби і з урахуванням ситуації відбувається розстановка сил і засобів міліції на охорону громадського порядку на наступну добу. А в опублікуванні такої карти не вбачається практичної необхідності."

  А як ви думаєте, громада?  ...

Error: Incorrect password!