Блоги

 • Блог Mario_MНа грані екологічної катастрофи? 0'R

  Mario_M 7 3911

   Ми самі робимо світ навколо себе. Нещодавно після скарги громадян  Національні дружини з небайдужими активістами спільно з муніципальною поліцією м. Чернігова провели обстеження річки Стрижень. Виявляється несвідомі громадяни незаконно виводять зливні стоки прямо в річку. Що в свою чергу несе загрозу екологічного лиха для всього міста.  Мені цікаво приємно людям, які живуть біля річки ходити, гратись із свїми дітьми нюхаючи свої фекалії? Що ви робите?

  www.youtube.com/watch   ...

 • EARTHOUR`09Година Землі 2013 0'R

  Quantum2012 2 2939


  Про що йде річ?
  26 лютого 2009 року в Україні стартувала міжнародна акція Година Землі, організована Всесвітнім Фондом Природи. Міста України разом з усім світом підтримають глобальний заклик до активних дій у боротьбі зі зміною клімату. 28 березня 2010 о 20:30 Київ, Одеса та Рівне, а також, ще близько 700 міст світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, - символічний акт всесвітнього єднання перед лицем однієї із найважливіших проблем сучасності – глобального потепління.

  Історія виникнення.
  Ініціатива вимкнення світла, що була започаткована в Сіднеї в 2007 році як екологічна акція одного міста, розвинулася у масову кампанію, яка привертає увагу людей всього світу. В 2008 році 371 місто в 35 країнах вимкнули світло у спільному заклику до боротьби зі зміною клімату. В 2009 році вперше Україна також прийме участь у всесвітньому русі, й мешканці нашої країни зможуть разом зі світовою спільнотою висло  ...