Блоги

 • Блог MenaVideoУ Мені вибухнув житловий будинок. Відео 0'R

 • Блог Mario_MНа грані екологічної катастрофи? 0'R

  Mario_M 7 3862

   Ми самі робимо світ навколо себе. Нещодавно після скарги громадян  Національні дружини з небайдужими активістами спільно з муніципальною поліцією м. Чернігова провели обстеження річки Стрижень. Виявляється несвідомі громадяни незаконно виводять зливні стоки прямо в річку. Що в свою чергу несе загрозу екологічного лиха для всього міста.  Мені цікаво приємно людям, які живуть біля річки ходити, гратись із свїми дітьми нюхаючи свої фекалії? Що ви робите?

  www.youtube.com/watch   ...

 • Блог balbesОбережно, фальшивка, або Богу таки видніше... 0'R

  balbes 2 4196


  Провокації в мережі розтікаються  моментально, не застрахований  і цей ресурс. Поки японці ліквідовують наслідки стихії та аварії на АЕС, москальські провокації докотилися і до Чернігова. Так 17 березня з’явилася фальшивка //www.gorod.cn.ua/blogs/scummy_10276.html. 
  Але Бог дійсно все бачить. Дуже швидко провокаційну маячню стосовно ставлення Японії до аварії на ЧАЕС в 1986 році, склепану на шовіністичному сайті російських військових інвалідів Русичи //www.rusichi.lact.ru/e/1221391-sergey-filonov-zagolovki-yaponskih-gazet-vo, елементарно викрили.
  Про це можна почитати:
  //drugoi.livejournal.com/3512856.html
  //drugoi.livejournal.com/3514662.html#cutid1
  //www.echo.msk.ru/blog/golovnin/758728-echo/  ...

 • История аварии на чаэс 26.04.1986г. 0'R

  3 3939

  В ночь с 25 на 26 апреля 1986 года на четвертом блоке Чернобыльской АЭС (Украина) произошла крупнейшая ядерная авария в мире - с частичным разрушением активной зоны реактора и выходом осколков деления за пределы зоны.
  Если кто-то не знает как случилась эта катастрофа, выкладываю ссылку на ролик показывающий сам эксперимент.

  История аварии на атомной электростанции в Чернобыле

    ...