Блоги

 • Блог FilkaУкрпочта в занепади? 0'R

  Filka 3 3994  Вот зашла давече в 34-е отделение оплатить коммунальные, и подписать маму и себя на 2 газеты и журнал. Маму на «Весть» и «Гарт», а мне журнал – «Країна», я как-то писала на него обзор в одном из блогов. Он постепенно пропал из киосков прессы, поэтому решила получать его адресно.

  Что сказать, отделение с советских времен, совершенно не изменилось, время здесь как будто застыло, а его клиенты стали еще старше. Бедность и неустроенность, заброшенность, кричит здесь, как говорится, со всех углов. Начиная от мебели, которую давно пора выбросить на свалку и заканчивая оборудованием, точнее почти полным его отсутствием, и пятнами сырости на стенах, вкупе с пыльными окнами и практически струхшими занавесками. Впрочем, сами сотрудники, достаточно милые в общении женщины.

  За то время пока Укрпочтой уверенно &  ...

 • Блог devohkaПатріотичне + 1'R

  devohka 0 4576

  Забруднюють душі звичайних людей,
  Плюють на історію й мову.
  Великі плакати брехливих ідей
  Нас всюди оточують знову.

  І через екрани нам посмішки шлють
  Хтось вірить, а хтось не сприймає,
  А декотрі розум за гріш продають,
  А інші свого і не мають.

  Так може вже досить дивитись з вікна,
  Ми люди, чи ляльки з тканини?
  Якщо не зуміємо дійсність сприйнять,
  То втратимо ми Україну.

  14.02.2012
  I. M.   ...

 • Блог devohkaЗвернення до співвітчизників ( з журналу "Тиждень") 0'R

  devohka 75 4631


  Ось таке звернення я знайшла в журналі "Тиждень" (читаю його регулярно і всім раджу). Якщо зайти на сайт, то можна поставити і свій підпис. Звісно мене не здивувало, що з Чернігова підписів дуже мало (для нас цікавіше майовка), але приємно вразило, що багато підписів зі східної України, є навіть з Криму. Висловлюйте свої думки, бо це важливо.  Звернення до співвітчизників

  Два місяці правління Віктора Януковича поставили Україну перед реальною загрозою втрати державності.

  Маючи незначну електоральну підтримку, режим Януковича пішов шляхом стрімкої узурпації влади, нехтування Конституцією та законами України, зради національних інтересів.

  Парадоксально, але факт: влада виступає в ролі головного ліквідатора держави. Політичні дії Віктора Януковича заганяють Україну в становище васала Росії. Продовження – всупереч Конституції – терміну перебування Чорноморського флоту РФ у Криму є нічим іншим, як   ...

 • Олександр ЛомакоМи тут надовго, а це означає... 0'R

  OLomako 27 2911

  Нами керують свині. Пора це визнати і почати діяти, пише журналіст Єгор Соболєв у своїй колонці в тижневику Корреспондент.

  Ранок вік-енду. Ви з сім'єю. Розганяючи хрустке листя, таксі мчить вас у ресторанчик у міському парку. Багато витрачати Ви не будете - криза, Ви тепер ощадливі. Але вареники з вишнями там недорогі, а повітря чудове. Діти побігають на майданчику, подивляться на каченят в ставку, а ви вдвох, може, навіть погладжуючи руки один одного, обговорити за ароматною кавою, що валютний кредит гасити все-таки вдається, що замість туру до Туреччини можна з'їздити до батьків, і взагалі головне - це ваші стосунки.

  Передчуваючи відмінний день, Ви кидаєте погляд на водія і ... холоне. Це не таксист! Це взагалі не людина! За кермом везе вас машини - свиня, яку хтось одягнув у піджак і замотав шарфом. Через нього Ви і не помітили, до кого сіли! Але зараз ви не помиляєтесь - Вас везе справжня, велика, з чорними плямами на бурій шкурі свинюка! І не щ  ...

 • Блог jenjaфото 0'R

  jenja 20 2357

    ...

  Метки: країна