Блог Mario_M

 • Провокації в місті продовжуються 0'R

  3 Мая 2017 13:45 12 3298
   Вже пару тижнів по нашому місту стоять сині палатки з жіночками пенсійного віку. Проходячи повз них не задумуєшся чого вони стоять, що роздають. Думається ну заробляйте денюжку будь ласка. На днях мені таку бумажечку всучили і попросили підписатися під петицією до влади. Пару років назад я б не звернув уваги на суть змісту і петиції, добре що читаю те що пропонують. Зміст листівок привів в жах.. " вільне спілкування " і "відновлення миру і знищення фашизму". Люди про що ви???? Це нагадує 2013-2014 рр. Я розумію гроші грошима, але ж ви розносите цю хворобу по нашому місту, розпалюєте ворожнечу в суспільстві замість того щоб об'єдувати! Думайте будь ласка, що ви робите!!!!

    ...
  Метки:
 • І знову про наболіле 0'R

  15 Апреля 2017 08:20 5 3506
   Вже два тижні чернігівці їздять в міському транспорті по 4 грн. Перевізники нам обіцяли поступове підвищення комфорту, заміну транспорту із пошарпаного старого на новий, боротись з хамством кондукторів та водіїв і ? Знову пообіцяли і забули до липня місяця?  Як завжди під шумок підняли ціну до столиці, ті ж самі обіцянки, а "шевелений" невидно. 
  В мене питання до жителів міста. Довго терпіти будем насмішки перевізників ?
    ...
 • Скоро канікули! 0'R

  11 Апреля 2017 20:12 4 3834
  Літо не за горами і в кожної мами постає питання, як зробити так щоб їх чадо непросиджувало днями за комп'ютером. Кожна дитина повинна розвиватись і самовдосконалюватись, а як зробити щоб таке вдосконалення "невилізло" боком? Своїх дітей потрібно віддавати в надійні руки, які знають своє діло. Альтернатива вулиці - дитячі табори. Табір "Північний Корпус" працює на засадах поваги до природи, національно-патріотичного виховання, пропаганда здорового способу життя, формуввння національної гідності. Якщо ви хочете щоб ваша дитина провела час з користю то вам сюди) ...
 • Від слова до діла 0'R

  11 Апреля 2017 00:04 5 3495
   Під стінами Сбербанку Росії в Києві шумно люди вимагають остаточного припинення роботи банку на території України. Насправді, що дає Сбербанк Україні? Даються кошти "українськім" партіям, які працюють на країну-агресора, підкуп телеканалів та журналістів в яких замовляють антиукраїнські матеріаль, фінансування тероризму..список можна продовжувати. Звичайно можна сказати "в банку працюють прості українці, вони ж залишаться безроботи",  я вам скажу, на совісті цих робітників тисячі вбитих українських патріотів, смерть яких вони того можливо не розуміючи проспонсорували.  ...
 • Право на Державу. 0'R

  9 Апреля 2017 12:14 6 3778
    Доволі багато часу в мене пішло на те щоб розібратись і визначити своє ставлення до пацифізму. Ось мої думки щодо даної теорії. Пацифізм - це ідеологія боягузів, які не спроможні на відвагу та честь. Вона призводить до того, що Сильна Нація стане слабкою й не буде спроможна захистити свою Націю, Державу, тому що пацифізм перетворює її на мирних боягузів. Коли в державі пропагують пацифізм це призведе до того, що країна стане "легкою здобиччю". Війна приносить страждання, смерть, але реальність така що такі речі необхідні і невідємні. Так зявляються люди, які готові боротися за Націю та Державу і без вагань померти за неї.
   "У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю" Євген Коновалець. ...
 • На грані екологічної катастрофи? 0'R

  7 Апреля 2017 23:32 7 3794
   Ми самі робимо світ навколо себе. Нещодавно після скарги громадян  Національні дружини з небайдужими активістами спільно з муніципальною поліцією м. Чернігова провели обстеження річки Стрижень. Виявляється несвідомі громадяни незаконно виводять зливні стоки прямо в річку. Що в свою чергу несе загрозу екологічного лиха для всього міста.  Мені цікаво приємно людям, які живуть біля річки ходити, гратись із свїми дітьми нюхаючи свої фекалії? Що ви робите?

  www.youtube.com/watch ...