Радио
Радио

Блоги

 • Блог Mario_MНа грані екологічної катастрофи? 0'R

  Mario_M 7 3419

   Ми самі робимо світ навколо себе. Нещодавно після скарги громадян  Національні дружини з небайдужими активістами спільно з муніципальною поліцією м. Чернігова провели обстеження річки Стрижень. Виявляється несвідомі громадяни незаконно виводять зливні стоки прямо в річку. Що в свою чергу несе загрозу екологічного лиха для всього міста.  Мені цікаво приємно людям, які живуть біля річки ходити, гратись із свїми дітьми нюхаючи свої фекалії? Що ви робите?

  www.youtube.com/watch   ...

 • BabblingПрогулки вдоль Яловщины + 3'R

  Shunny 14 5468

   Прошли выходные, и, как мне показалось, почти все горожане были за городом, т.к. по убеждениям многих в жарких каменных джунглях делать на weekend нечего. Но для тех, кто вечером ищет спокойное развлечение и релакс, хотелось бы напомнить о нашем Стрижне.  Нет, купаться ни в коем случае туда не зову, писать про быдло, которое убило реку и слило воду в Десну, тоже не буду (хотя эта новость меня возмутила), для этого есть прокуратура, да и каждому достанется по делам его, ничто не проходит бесследно для таких людей. Они живут здесь и сейчас, не думая о будущем поколении.

  Но пока река существует, хочу напомнить про прогулку на катамаранах возле Яловщины.

  Описывать катамараны не буду, подробности ранее описал в своей статье Дима, поэтому напишу лично свои впечатления от прогулок на воде.

  Днём кататься на катамаранах в +30 жарко, н  ...

 • Блог Олександра ГашпараСтрижень : хронологія "розчищення", "дерибану" та "коррупції" в одному місці (2004 - 2015 рр.) + 2'R

  tomatin 7 11047

                                                                  В 1974 році американський вчений Баррі Коммонер основні принципи екологічної науки звів у 4 основні екологічні закони, котрі сформулював наступним чином:
  Закон перший: усе пов'язане з усім.
  Закон другий: усе має кудись діватися.
  Закон третій: природа знає краще.
  Закон четвертий: ніщо не дається задарма.
  Спостерегаючи на протязі останніх років на експеріменти, що ставлять в місті Чернігові з річкою Стрижень міський голова, деякі посадовці і депутати Чернігівської міської ради, а також окремі місцеві бізнесмени, мені здається, що більшість з них чхати хотіли не лише на неофіційні закони екології, а й на офіційні і чинні українські природоо  ...

 • Блог Олександра ГашпараЯк "розпилюються" бюджетні мільйони? На прикладі розчищення Стрижня - дуже просто. + 3'R

  tomatin 8 3446

      Якщо хтось не бачив, або не памятає, як чистили Стрижень на ділянці від проспекту Перемоги до вулиці Київська, то  Сергій Стук якось зафільмував це феєрічне дійство.
           Після проведення тих "робіт по розчищенню" ревізори Державної фінансової інспекції зафіксували  порушеннь з боку Управління ЖКГ і ПМК-55 майже  на чверть мільойна гривень. 
            Ну а поки тривало розчищення річки з одного боку білого мосту,  по його інший бік, місцеві чиновники і директор ТОВ "Житлобудсервіс" пан Пузан, котрий незаконно зводить свої будинки на березі річки, вже почали будувати плани, як одним влучним пострілом вбити двох зайців.      
     Ось "пролог" цієї історії в сюжеті телеканалу "Дитинець".  
       
       Ну звісно, що слова про те, що облаштування   ...

 • Блог Operator«Розчищення» Стрижня (відео) + 1'R

  Operator 5 2183

  Роботи на р. Стрижень згідно з проектом «Розчищення русла р. Стрижень на ділянці від проспекту Перемоги до вул. Київської»:

     ...

 • Блог visttarКто знает? 0'R

  visttar 3 3677

  Кто знает, что случилось с великим и нерушимым проектом  по превращению зловонной лужи под названием Стрижень в прекрасную и чистую реку Стрижень? Куда делся энтузиазм и сам проект? Я уж в прошлом году подумал, что вот этот час нгастал и пустть вкривь и вкось, но реку мы почистим. А что сейчас?   ...

 • Блог mihasСтрижень сегодня ... 0'R

  mihas 8 3344

  8 октября хотел заснять речушку Стрижень, протекающую через весь Чернигов и вот что я увидел вместо неё ...
  посмотрите по ссылке:
  //my.mail.ru/community/chern/3A11BA1B8EED011B.html

    ...

  Метки: стрижень
 • О медиа и не только"Пробзділось шось у Дацькому князівстві..." 0'R

  suhomlin 31 3208  Первый раз я ощутил этот волшебный запах, приехамши из отпуска. Вот прям выхожу из машины под подъездом, и сразу же в воздухе тяжелой гирей повис вопрос: "Кто усрался?!"

  Обошел машину, осмотрел колеса - может наехал на что? Нифига, все чисто. Осмотрел подошвы - ничего не обнаружил. Ну ладно, думаю, не мое дерьмо - не моя проблема. Поднялся домой и, о Боги, в квартире то же амбре!!!
  Тут я начал задумываться о том, что возможно, это какая-то спланированная провокация... Возможно даже политическая! А что, коллективно нагадить во всех городских дворах в пику оппонентам, мля..!

  Короче, то, что так чудесно воняет Стрижень я раздуплился только часа через два. Что удивительно, воняет не какой-то там тиной, гнилью и прочей малоприятной гадостью. Воняет конкретно дерьмом. Во всей округе около Стрижня, включая дворы и квартиры. А 30-градусная жара, понятное де  ...