• Брухт ДальнобойСервис


Блоги

 • Блог Олександра ГашпараДо 50 - річчя ЧТУ! + 3'R

  tomatin 1 1851

                                В ці дні, коли Чернігівське тролейбусне управління святкує свій 50-літній ювілей не зайвим буде розказати про благодійницьку діяльність цього комунального підприємства, а також не зайвим буде згадати і про начальника управління транспорту і зв’язку міськради Володимира Вороніна, котрий завжди приймає активну участь в житті і в діяльності комунального підприємства.
  Керівництво «ЧТУ» робить добрі справи, не хизуючись цим перед громадою. Ніхто навіть б про них не дізнався, якби сліди добрих справ, котрі вчиняло керівництво ЧТУ в 2011-2013 рр. не знайшли фінансові інспектори, котрі проводили перевірку на підприємстві.
  Це ж якими альтруїстами потрібно бути, щоб, заробивши в 2012 році 41 тисячу прибутку, віддати нужденним не 1% у вигляді безповоротної фінансової допомоги, як  ...

 • Блог Олександра ГашпараПідготовка до виборів -2015 розпочинається! + 2'R

  tomatin 2 2295

    У 2010 році перед місцевими виборами нарешті подовжили тролейбусну лінію на Масани - це було сенсацією року . https://www.youtube.com/watch?v=PUkZCVtVKCY
  Тоді реконструкція 2 кілометрової лінії обійшлася в 2,5 мільйона. Наразі затверджено РОБОЧИЙ ПРОЕКТ  „Будівництво тролейбусної контактної лінії по вулиці 50 років ВЛКСМ в місті Чернігові», кошторисною вартістю 10124649 грн. 
   Від перехрестя 50 років ВЛКСМ до кругу, біля мосту також рівно 2 кілометри, але коштів буде виділено в 4 рази більше ніж 3 роки тому, і це не враховуючи того, що до "АТБ" вже були прокладені електролінії напередодні виборів до ВРУ влітку 2012р.Не вже все так подорожчало? Але ж головне те, що ліній можна набудувати скількі завгодно, але хто буде ними користуватися, якщо тролейбусний парк за винятком декількох машин, увесь стабільно дихає на ладан. Краще б замість лінії по 50 років ВЛКСМ купили б нових тролейбусів. Користі від цього було б більше.   ...

 • Блог vasiliyСпасибо товарищу Соколову, за наше счастливое ... + 6'R

  vasiliy 10 2566

   

  Я конечно понимаю, что понятие совести, это не про наших чиновников, но чтобы так. Ставить себе в заслугу то, что ты и так должен делать, но делаешь откровенно плохо, это вроде перебор. Ржавый убитый троллейбус 80-х годов, при том, что ЧТУ планомерно убивается, оказывается все это возможно только "за підтримки міського голови".
  Ожидаем вскоре "гаряча вода за підтримки міського голови", "електроенергія за підтримки міського голови" и конечно листовки "Немає війни - дякуємо міському голові".

    ...

  Метки: Чту, чту
 • Блог СоколоваЧТУ - Что Ты Умеешь? + 5'R

  Sokolov 17 17038


  Вот такая история произошла сегодня вечером со мной. 
  Возвращаясь домой, сел в маршрутку ЧТУ №39 на остановке "Кинотеатр "Дружба". Прежде из автобуса вышли все пассажиры, и я сел в пустой салон. Устроившись поудобнее, я заплатил за проезд и думал было послушать музыку. Пока доставал наушники, мы подъехали к остановке "3-я поликлиника". В автобус никто не вошел. После этого кондуктор озадачила вопросом: "А вам куда?", на что я ответил: "На Рокоссовского". На проспекте Мира тоже никто не вошел. Кондуктор подошла ко мне и предложила "сделку": вернула деньги за проезд, я вернул талон, маршрутка непривычно повернула возле почтамта налево, меня довезли до "Прогресса", где я пересел на 12-й автобус. Водитель с кондуктором еще и сказали мне "спасибо". И, видимо, поспешили в депо.
  Что в результате:
  - доехал до  ...

 • Блог Olga_MKТролейбусний квест + 3'R

  Olga_MK 19 3118  Чернігівські тролейбуси – хто може з ними позмагатися в екстремальних відчуттях? За 1 грн. 25 коп. ти можеш добряче полоскотати собі нерви і з превеликим «комфортом» доїхати до своєї зупинки.
  Через відсутність машини, як і більшість, пересуваюся містом на громадському транспорті. Зазвичай перевагу віддаю маршруткам, але якщо до зупинки першим під’їжджає тролейбус – не гребую проїхатись і на такому транспорті.

  Сьогодні на зупинці «2-га міська лікарня» вибору між тролейбусом і автобусом не було, на Масани без пересадки можна доїхати тільки «рогатим» транспортом. Я нікуди не квапилась – тому вирішила дочекатись «шістку», яка довезе мене прямісінько до дому.

  Дочекалась… «Шістка» була не вщерть забита пасажирами. Було декілька вільних місць. Присіла на одне з них, швидким   ...

  Метки: Чту, чту
 • голодная реальностьдеснянский суд - игрушка в руках соколова 0'R

  ferdinand 2 12557

  За словами В.Вороніна, призупинити страйк вирішив страйковий комітет ЧТУ. А підставою для цього стало рішення Деснянського районного суду, за яким страйк визнано незаконним. До суду звернулася адміністрація комунального підприємства.


  деснянский суд в очередной раз показал себя ярким представителем басманного правосудия. принимая решения он руководствуется не принципами права, а пожелания местных властей. из наиболее известных примеров признание легитимности избрания секретарем горсовета олега шеремета, которое ничего общего с законом не имело, и суд артема стаха.

   в этот раз суд признал незаконной забастовку работников троллейбусного управления. якобы для организации страйка нужно было предупредить начальство кп и подготовить какие-то документы. 

  во-первых, начальство бы "мамой клялось", что никто их не предупреждал и даже видеоподтверждение и  ...

 • голодная реальность1,5 тысячи сплоченных черниговцев заставят дрожать соколова и его окружение 0'R

  ferdinand 5 2689

  Третю добу не працюють тролейбуси та автобуси в Чернігові. Їх водії страйкують через борги із зарплати. В останнє люди бачили гроші у травні.


  наконец-то нашелся кто-то, кто сказал "хватит!". троллейбусное управление сказало "хватит!" ещё в прошлом году, но мэр соколов сладкими речами смог тогда уговорить коллектив вернуться к работе. сейчас люди твердо стоят на своем - пока полностью не рассчитаетесь работать не будем.

  мы привыкли видеть масштабные забастовки в развитых странах мира, когда несколько дней не работают аэропорты всей страны из-за требований их сотрудник повышения заработной платы на ...15% или во франции бастуют учителя и железнодорожника против увеличения пенсионного возраста с 60 до 62 лет, запланированного в ...2018 году. или массовые забастовки полицейских в нидерландах, отстаивающих свое право курить травку в нерабочее время.

    ...Центр Комплект