• Брухт ДальнобойСервис


До 50 - річчя ЧТУ!

7 Ноября 2014 08:32   Просмотров: 1878
Метки: Чту, воронін, чернігівський тролейбус, чту
Нравится Рейтинг поста: + 3
                           
 
В ці дні, коли Чернігівське тролейбусне управління святкує свій 50-літній ювілей не зайвим буде розказати про благодійницьку діяльність цього комунального підприємства, а також не зайвим буде згадати і про начальника управління транспорту і зв’язку міськради Володимира Вороніна, котрий завжди приймає активну участь в житті і в діяльності комунального підприємства.
Керівництво «ЧТУ» робить добрі справи, не хизуючись цим перед громадою. Ніхто навіть б про них не дізнався, якби сліди добрих справ, котрі вчиняло керівництво ЧТУ в 2011-2013 рр. не знайшли фінансові інспектори, котрі проводили перевірку на підприємстві.
Це ж якими альтруїстами потрібно бути, щоб, заробивши в 2012 році 41 тисячу прибутку, віддати нужденним не 1% у вигляді безповоротної фінансової допомоги, як те дозволяє законодавство, а віддати усе.
Нужденних інколи доводилося навіть вмовляти узяти гроші, шляхом направлення листів з проханням прийняти цю допомогу.
Дивлячись на перелік отримувачів благодійної допомоги, можна навіть розчулитися, аж до сліз, розуміючи те, наскільки допомога «ЧТУ» виручає своїх адресатів.
29 лютого 2012 року «ЧТУ» надало нужденному УБОЗу 4975,00 гривень, а 24.10.2012 року 3060,00 гривень благодійної допомоги отримало обласне Управління МВС. Брали правда не грошима, а паливно – мастильними матеріалами, напевно не хотіли виглядати нахабами.
В тому ж 2012 році Чернігівському обласному благодійному фонду (бідолашних) пенсіонерів органів внутрішніх справ «Безпека руху» «ЧТУ» допомогло, надавши 1000 гривень. 2000 гривень в 2012 році і стільки ж в 2013 отримали й інші бідолашні пенсіонери МВС з благодійного об'єднання пенсіонерів МВС України м. Чернігова «Захист»
Ну а найбільш нужденним, судячи з розмірів допомоги, виявилась Чернігівська обласна організація професійної спілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України, котра розміщується по вул. Шевченко,5. Ця профспілка під керівництвом Віталія Ємельяненко отримала в 2012 році 26772,00 грн., а в 2013-му - 17000,00 грн.
Напередодні виборів – 2012 начальник управління транспорту Володимир Воронин потурбувався про представників виборчої комісії №205 і нагадав своїми листами до «ЧТУ», що було б добре забезпечити представників виборчої комісії проїзними квитками, звісно безоплатно, що комунальне підприємство і зробило.
Так само за резолюцією Володимира Вороніна КП «ЧТУ» стало учасником різноманітних корпорацій та асоціацій, бо в інакшому випадку, за словами начальника транспортного управління, керівництво підприємств-перевізників не мало б змоги зібратися і обсудити за одним столом нагальні питання у сфері пасажирських перевезень.
Не знаю як насправді, але гадаю поганого Володимир Воронин не порадить, тому і стало «ЧТУ» учасником корпорації міського електротранспорту України «Електротанс», членом Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників, а також членом, Асоціації «Чернігівтрансавто», що звісно піднімає статус комунального підприємства, а спорожнює бюджет не набагато.

  //reyestr.court.gov.ua/Review/41060801
P.S. І до речі, КП «ЧТУ» задешево здає в оренду тролейбуси для різноманітних цілей, якщо комусь потрібно, усього якихось 300 гривень за годину (дешевше ніж автомобіль). Тож скористатися такою послугою може хто завгодно – звертатися до керівництва «ЧТУ».
Зі святом! 


 
Добавить в:
 
 


Центр Комплект