• Брухт ДальнобойСервис


Тролейбусний квест

3 Июня 2012 22:46   Просмотров: 3035
Метки: Чту, чту
Нравится Рейтинг поста: + 3


Чернігівські тролейбуси – хто може з ними позмагатися в екстремальних відчуттях? За 1 грн. 25 коп. ти можеш добряче полоскотати собі нерви і з превеликим «комфортом» доїхати до своєї зупинки.
Через відсутність машини, як і більшість, пересуваюся містом на громадському транспорті. Зазвичай перевагу віддаю маршруткам, але якщо до зупинки першим під’їжджає тролейбус – не гребую проїхатись і на такому транспорті.

Сьогодні на зупинці «2-га міська лікарня» вибору між тролейбусом і автобусом не було, на Масани без пересадки можна доїхати тільки «рогатим» транспортом. Я нікуди не квапилась – тому вирішила дочекатись «шістку», яка довезе мене прямісінько до дому.

Дочекалась… «Шістка» була не вщерть забита пасажирами. Було декілька вільних місць. Присіла на одне з них, швидким рухом рука потягнулася до заднього карману джинсів за грошима і я відчула, як щось добряче проскребло по пальцю. Відчуття звичайно не дуже болюче, але неприємне, причому одразу виступила кров. Озирнулася поглянути на сидіння, а там… цвяхи. Декілька з них, незрозуміло чому, але стирчали гострим вверх. Відразу виникло питання: може я не одна така? Можливо хтось ще так їхав і порізав собі долоню? На стерильність даного об’єкта важко покластися. На моє невдоволення кондуктор почала виривати ці цвяхи з сидіння, і пояснювати, що вранці такого не було. Що то нібито сьогодні їхала молодь і розідрала те злощасне сидіння. Смішно збоку виглядає таке пояснення, поролон у ньому від часу вже пожовк, все протерте, а виявляється це сталось вранці. Прямо ну якісь нищівники раритетів ЧТУ проїхалися в тролейбусі.

Не встигли ми з кондуктором поговорити, як почувся дикий скрежет, і тролейбус дуже різко пригальмував, за інерцією всі подалися вперед: хтось вдарився, діти заплакали, кошеня в корзинці в когось із пасажирів перелякано занявчало, кондуктор не втрималась на ногах і впала. Що це було ніхто не зрозумів. Токоприймачі не від’єдналися від мережі і тролейбус продовжив свій рух. Але на наступній зупинці тролейбус зупинився остаточно. Кондуктор порекомендувала з квитками почекати іншого тролейбусу, натовп з невдоволенням вийшов на зупинку. Я не стала більше спокушати долю, сіла в першу ж маршрутку і з пересадками поїхала до дому.

Щиро вдячна за відчуття тролейбусному управлінню, щоправда такий квест у мене на сьогодні не планувався.
Добавить в:
 
 


Центр Комплект