Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог Олександра Гашпара » Підготовка до виборів -2015 розпочинається!
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Підготовка до виборів -2015 розпочинається!

8 Мая 2013 21:31   Просмотров: 2615
Метки: Чту, міська рада, тролейбус, вибори, чту
Нравится Рейтинг поста: + 2
  У 2010 році перед місцевими виборами нарешті подовжили тролейбусну лінію на Масани - це було сенсацією року . https://www.youtube.com/watch?v=PUkZCVtVKCY
Тоді реконструкція 2 кілометрової лінії обійшлася в 2,5 мільйона. Наразі затверджено РОБОЧИЙ ПРОЕКТ  „Будівництво тролейбусної контактної лінії по вулиці 50 років ВЛКСМ в місті Чернігові», кошторисною вартістю 10124649 грн. 
 Від перехрестя 50 років ВЛКСМ до кругу, біля мосту також рівно 2 кілометри, але коштів буде виділено в 4 рази більше ніж 3 роки тому, і це не враховуючи того, що до "АТБ" вже були прокладені електролінії напередодні виборів до ВРУ влітку 2012р.Не вже все так подорожчало? Але ж головне те, що ліній можна набудувати скількі завгодно, але хто буде ними користуватися, якщо тролейбусний парк за винятком декількох машин, увесь стабільно дихає на ладан. Краще б замість лінії по 50 років ВЛКСМ купили б нових тролейбусів. Користі від цього було б більше. Те, що станеться з левовою часткою цих коштів зрозуміло без розшифровок. Одним пострілом хочуть вбити двох зайців - бабусі і дідусі знову скажуть Саше і Серьоже "Дякуємо!", а Саша і Серьожа скажуть "Навзаєм!" і за вкрадені кошти розклеять плакати, що це саме вони зєднали  вул. Рокосовського та Масани, і тому голосувати треба саме за " досвідчених господарників". 
  
Добавить в:
 
 
Error: Incorrect password!