Блоги

 • Блог MenaVideoБрехня під аплодисменти. 0'R

  MenaVideo 1 3360

  Подивившись відео концерту, який відбувя в Менському районному будинку культури 19 лютого, я був дуже вражений отією брехнею, яка говориться прямо зі сцени.

  А ще більше вразило, як глядачі аплодують цій брехні. Було пряме звинувачення відділу освіти і директорів шкіл у послабленні патріотизму у школах. Це могла сказати людина, яка або не знає що робиться у школах, або ж потрібно було, щоб це прозвучало із сцени для впитування інформації масами. Ніхто ж перевіряти не буде.

  Прошу до уваги відео про послаблений патріотизм у школах.  Ссилка на повну версію концерту  в описі під відео.

    ...

 • Мысленные КазусыПропущенная журналистами новость 0'R

  bibaloon 8 5021

  Вот люблю я Чернигов и черниговские СМИ за, то, что сильно тормозят.

  А ведь вчера произошло событие, наверное уже привычное для города, но ожидаемое и спорное во многих кругах черниговчан.

  Не смотря на распространяющиеся уже пол года слухи о том, что Соколов в меры не пойдет, а подберет себе молодую замену, мер города сделал заявление о том, что решил балотироваться на новый срок.

  Странно, что все еще молчат.

  Что думаете об этом?

  www.newch.tv/profile_main1.php

    ...

 • Блог myshketerУвага! ДемАльянс оголосив винагороду в 50 тисяч за мера-корупціонера + 1'R

  myshketer 32 4534

   
  Політична партія Демократичний Альянс оголосила винагороду 50 000 гривень тому, хто доведе корупцію мера свого міста. Сміливцям, які виступлять проти мерів-корупціонерів, партія надасть інформаційну та організаційну підтримку.

  Як зазначає голова партії Василь Гацько – це безпрецедентний крок у боротьбі з корупцією в Україні.
  “Вперше за “голову” корупціонера оголошена публічна винагорода. Розпочинаємо з мерів, оскільки їх корупційна діяльність найбільше відчувається мешканцями міст. Ми плануємо змінити українську практику, коли за гроші громадян чиновники живуть на широку ногу. Сподіваємося, що оголошена нами винагорода допоможе покарати корупціонерів”, - сказав лідер Демократичного Альянсу Василь Гацько.
  Ті, хто знайде сили довести мера-корупціонера до суду, отримуватимуть обіцяну винагороду після відповідного вироку.

  &l  ...

 • BabblingРазговор с мером + 3'R

  Shunny 7 3074

  Посмотрела видео с Сергеем Андросом //www.gorod.cn.ua/news_44649.html?vz5nG8sWfd и  сразу же наткнулась в инете на  сценку из камеди клаба, почему то улыбнуло     ...

 • ДемократіяМерські обличчя. + 1'R

  tregube 15 2594


  Кияни пишаються своїм Космонавтом, харківчани - Гепою, чернігівці - тойотнутим Соколовим, а чим меняни гірші?
  Коли буде проводитися конкурс на найкращого в Україні мера, ми обов'язково виставимо свого брехуна і клоуна Федора Фесюна.
  Втім, дивіться відеосюжет з сайту Нашого слова.


    ...

 • ИнтересностиАльтернатива Соколову 0'R

  Informer 12 4441

  АЛЬТЕРНАТИВА СОКОЛОВУ
  17.08.2010
  Поступово добігає кінця термін міського голови Олександра Соколова. Ні для кого не секрет, що рейтинг його доволі високий і тому є актуальним питання: “Чи знайдеться конкурент діючому меру?”
  Тому Клуб молодого політолога вирішив, як то кажуть, розібрати кандидатів по кісточкам.

  По-перше, варто згадати Олексія Савченка, президента громадської організації “За Чернігів”. Ще рік тому його можна було назвати головним конкурентом Соколова. Проект “За Чернігів” стрімко “зайшов” у місто, сіючи акціями(читати грошима), критикою місцевої влади і навіть скандалами. Проте хаос у датах виборів призвів до замороження проекту, а столичні справи згодом і зовсім змусили організацію згорнутись. Очевидно, що О. Савченко вже забув про Чернігів, а Чернігів забув Савченка…   ...

 • Не влезай - убьёт!Милиция - шайка? или Кто наведёт в городе порядок? 0'R

  AK-74 152 3973  Чем дальше, тем больше разочаровываюсь в нашей правоохранительной системе…
  Никто и не собирается, похоже, охранять наши конституционные права. Пафосными отчётами о том, как раскрываются преступления, о том, что город заполонили пешие милицейские патрули, и о том, что жить стало лучше, жить стало веселее не прикрыть суровую прозу жизни. Ведь очевидно, что наша доблестная милиция не справляется со своими обязанностями… Так за что тогда милиция получает заработную плату?

  Казалось бы, контролировать милицию обязана прокуратура. Но на деле, как жалуются сами менты, прокуратура занимается поборами, а остальное не их забота...

  Этим летом, вот, письмо в прокуратуру, милицию и меру писали:  www.gorod.cn.ua/blogs/AK-74_4258.html
  Получен ответ из прокуратуры: направленно по принадлежности Парфеньеву и по результатам проверки будет ответ…

  За мера, уже месяц назад, ответил зам начальника Управлен  ...

 • Блог VinniЦІКАВИЙ ДОКУМЕНТ, АБО НАВІЩО ЧЕРНІГОВУ ЩЕ ОДНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИДАННЯ? 0'R

  Vinni 14 3087

  До редакції журналу "Чернігівський монітор" потрапив цікавий документ. Це – "Договір про висвітлення діяльності підприємства в періодичному виданні-газеті "ЖКГ м. Чернігів". Цей документ датується цим роком, в ньому вказується на те, що "ЗАМОВНИК доручає, а ВИКОНАВЕЦЬ бере на себе обов’язок висвітлювати діяльність підприємства в газеті "ЖКГ м.Чернігів". Цікаво те, що у договорі зазначена і вартість послуги – 1000 грн. на місяць. З цього документу також можна зрозуміти, що газета виходить або буде виходити двічі на місяць в кількості 50 тисяч примірників. Особливу зацікавленість викликає той факт, що згідно договору видання розповсюджується безкоштовно самим підприємством-замовником. Цікаво, що цей типовий договір діє безстроково.
  Виконавцем згідно договору є СПД Сімонов Г.М.
  Редакцію зацікавив цей документ і ми вирішили перевірити чи не є він якоюсь "фальшивкою". У Державному реєстрі друкованих засобів ма  ...

 • Блог VinniО воде... и ингибиторах 0'R

  Vinni 33 3000

  Волна слухов, подтверждённой и неподтверждённой информации, научных трактатов, насыщенных таблицами, диаграммами и химическими формулами в последние дни захлестнули полосы газет, электронных средств информации, да и просто кочуют из уст в уста среди жителей нашего города. Кто-то говорит о чуть ли не истреблении нации в отдельно взятом населённом пункте, кто-то, проводя пресс-конференцию, утверждает, что это напротив необходимо, для выживания человечества. Я не претендую на мессию, хотя и имею свою точку зрения на этот счёт. Прошу особо критично к ней не относиться, не прыгать до потолка от радости, на ходу сочиняя исковое заявление против автора сего поста. Пост носит характер исключительно размышлений вслух, такого себе научно-фантастического романчика в несколько строк, а блогеры пусть уж сами делают выводы относительно бредовости размышлений...
  Моя "история" начинается не сегодня, когда представителями коммунального сектора широко стала распространятся информация о п  ...