Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог Vinni » ЦІКАВИЙ ДОКУМЕНТ, АБО НАВІЩО ЧЕРНІГОВУ ЩЕ ОДНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИДАННЯ?

ЦІКАВИЙ ДОКУМЕНТ, АБО НАВІЩО ЧЕРНІГОВУ ЩЕ ОДНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИДАННЯ?

10 Июня 2009 13:41   Просмотров: 2077
Метки: вибори, гроші, мер
До редакції журналу "Чернігівський монітор" потрапив цікавий документ. Це – "Договір про висвітлення діяльності підприємства в періодичному виданні-газеті "ЖКГ м. Чернігів". Цей документ датується цим роком, в ньому вказується на те, що "ЗАМОВНИК доручає, а ВИКОНАВЕЦЬ бере на себе обов’язок висвітлювати діяльність підприємства в газеті "ЖКГ м.Чернігів". Цікаво те, що у договорі зазначена і вартість послуги – 1000 грн. на місяць. З цього документу також можна зрозуміти, що газета виходить або буде виходити двічі на місяць в кількості 50 тисяч примірників. Особливу зацікавленість викликає той факт, що згідно договору видання розповсюджується безкоштовно самим підприємством-замовником. Цікаво, що цей типовий договір діє безстроково.
Виконавцем згідно договору є СПД Сімонов Г.М.
Редакцію зацікавив цей документ і ми вирішили перевірити чи не є він якоюсь "фальшивкою". У Державному реєстрі друкованих засобів масової інформації повідомляється, що газета "Житлово-комунальне господарство. м. Чернігів" (ЖКГ м. Чернігів) зареєстрована за номером ЧГ 443-92Р Головним управлінням юстиції у Чернігівській області 20 травня 2009. Засновником є Сімонов Григорій Михайлович. Відповідно до документу реєстрації газета видається українською мовою.
Про самого Григорія Михайловича пошук у Інтернеті дає такий результат: "Сімонов Г.М. став переможцем регіонального туру Всеукраїнського конкурсу "Молодий підприємець року" у 2006 році."
Задавати питання голові ЖКГ Чернігова навіщо створювати власне корпоративне видання та ще й 50 тисячним тиражем при існуючому КП "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" мабуть не має сенсу, оскільки він може відмовитися, бо за документом не зрозуміло, хто є головним замовником цього видання. Але тираж видання та метод його розповсюдження чітко вказують, що без узгодження на рівні керівництва ЖКГ жодна підпорядкована їм структура не буде із свого скудного бюджету виділяти 1 тисячу гривень щомісяця.
Це вже друга ініціатива керівників комунальних засобів Чернігова по створенню мас-медіа. Чернігів вже має газету "Місто", яка повністю інтегрована в чернігівське міське телебачення.
Друга спроба вже більш тиражна, а за своїми масштабами більше нагадує підготовку до якихось політичних проектів причому з використанням ресурсів місцевої громади без її відома.
Розслідування, яке проводили журналісти "Чернігівського монітору", показало, що ці документи відомі серед комунальників Чернігова. Ми отримали одночасно декілька копій цього договору. Один із провідних журналістів нашого міста підтвердив, що з ним була розмова про співпрацю з цим виданням, тобто інформація про видання не є міфом. Цікаво, що опитані депутати Чернігівської міськради про це видання нічого не чули.
Джерело: "Чернігівський монітор"  
Добавить в:


ЦентрКомплект