Блоги

 • Блог Олександра ГашпараБудинок на кістках пращурів і на коррупції чиновників. (Барбариске Кусючей) + 4'R

  tomatin 35 6725

   ПОЗИЦІЯ! АКТУАЛЬНО! (коментарі відкрити)

     Цей запис є хронологічним і логічним продовженням мого попереднього поста //www.gorod.cn.ua/blogs/tomatin_20067.html , котрий був мною написаний, після того, як однією невеличкою чернігівською вуличкою, що розташована біля міського парку відпочинку, прокотився слух, що на розі вулиці Петровського і Лізогуба будуть зводити 14 - поверховий будинок.  


   
       Фото вгорі було зроблене 09 серпня минулого року, після того, як невідомі особи почали розбирати металевий ангар, що належав товариству сліпих, виробничі приміщення котрого знаходяться поруч, та власне почали розбирати старий житловий будинок та господарські будівлі, що знаходились на земельній ділянці, котру у колишнього співробітника УБОПу придбала одна із структур "Полікомбанку" - ПрАТ "Антал- Експерт"  ...

 • Блог myshketerУвага! ДемАльянс оголосив винагороду в 50 тисяч за мера-корупціонера + 1'R

  myshketer 32 4532

   
  Політична партія Демократичний Альянс оголосила винагороду 50 000 гривень тому, хто доведе корупцію мера свого міста. Сміливцям, які виступлять проти мерів-корупціонерів, партія надасть інформаційну та організаційну підтримку.

  Як зазначає голова партії Василь Гацько – це безпрецедентний крок у боротьбі з корупцією в Україні.
  “Вперше за “голову” корупціонера оголошена публічна винагорода. Розпочинаємо з мерів, оскільки їх корупційна діяльність найбільше відчувається мешканцями міст. Ми плануємо змінити українську практику, коли за гроші громадян чиновники живуть на широку ногу. Сподіваємося, що оголошена нами винагорода допоможе покарати корупціонерів”, - сказав лідер Демократичного Альянсу Василь Гацько.
  Ті, хто знайде сили довести мера-корупціонера до суду, отримуватимуть обіцяну винагороду після відповідного вироку.

  &l  ...

 • ДемократіяПрокукурікав, а там нехай хоч і не розвиднюється. 0'R

  tregube 6 3550

  Вступ.
  Грішний, залишив дещо провокативний коментар під матеріалом голови Чернігівського ДемАльянсу Ігоря Андрійченка «Кто же будет ездить на такси за 1,25 млн. гривен?».
  Чому провокативний, а не діловий? Просто не розраховував, що в Чернігові знайдуться люди, здатні до конструктивного діалогу. Чомусь сформувалося враження, що суспільно-політична свідомість чернігівців знаходиться на рівні видатного чернігівського журналіста Сергія Стука, відомого на Городі під конспіративними погонялами «Operator» та «Дед Пихто».
  Повернувшись вчора з Чернігова, з подивом побачив реакцію на мій коментар. Хм, приємно здивований – не все ще мертве в славному місті. Щоправда, зацікавило тільки два коментарі - Filka 10 Июня 2012 г. (19:53) #[12] під матеріалом, і автора в Facebook – вони породжують надію на раціональне спілкування. Решта коментарів була б більш доречна в блозі Operatorа.
  Ось чому в даному блоговому записі веду ро  ...

 • Блог glushНаше місто. Чернігівське МБТІ 0'R

  glush 2 5957

  Не знаю, якою частиною нашої корумпованої системи можна назвати БТІ м. Чернігова серцем або д…ю, але те, що багато «питань» вирішується через цю організацію – це факт давно всім відомий. Просто тим, хто вирішує там питання, говорити про це невигідно. І я б не говорив, чесно кажучи, бо часто отримував за невелику плату потрібну мені інформацію. Але, коли отримавши конфіденційну інформацію, її використали проти мене – мене це обурило. Тому тепер я проти того, що кожен працівник цієї організації може зайти в архів (кожен, хто отримував замовлення, міг бачити папки архіву, до яких відкритий доступ) і відксерити або взагалі загубити (крайнього шукати будуть довго) Ваші документи. Що казати про начальника, якого для цього і тримають. Та що там казати, навіть чернівецький Мишко, якщо перестане ходити по туалетах та базарах, може зайти до чернігівського МБТІ і після пари менуетів за сотню-дві відксерити документи на власність, наприклад, мера міста, ну а потім в   ...

 • Блог Олександра ЩербиВерх цинизма 0'R

   Стаття буде коротка, оскільки все зрозуміло само по собі.

  Сьогодні мій друг крокуючи біля МакДоналдс став свідком такого чуда: у місцевих «мінял» обмінював долари МІЛІЦІОНЕР, при цьому не просто якийсь «ППСник», а офіцер міліції!

  А головне, «ділки» і не збиралися ховатися від прохожих!    ...

 • Олександр ЛомакоЄвро 0'R

  OLomako 34 2466

  Сьогодні спілкувався зі знайомим поляком. Крім іншого, говорили про Євро-2012. Не буду порівнювати те, що відбувається в Україні та Польші в процесі підготовки до чемпіонату Європи. Передати різницю можна просто - поляки сповнені гордості за те, що їх країна приймтиме Євро, вони готуються і впевнені, що у них все вийде на високому рівні. Це якщо коротко. А ми? Що відчуває українець, який більш-менш уважно слідкує за процесом підготовки нашої країни? Абсолютно протилежні відчуття. Я, наприклад, дуже боюся, що 30 листопада УЄФА позбавить Україну права приймати Євро-2012 та замінить, наприклад, на Німеччину. Або заберуть фінал. Або залишать 2 міста. 

  Поляк, з яким я спілкувався задав мені одне запитання: "Як вам житиметься в цій країні, якщо вона переживе таку ганьбу, в разі втрати права приймати матчі Євро-2012? Це ж такі можливості - фінансові, політичні, іміджеві... А ви їх так бездарно втрачаєте?!". Я не знав що відповісти. Хоча, зрозуміло, що якось житим  ...

 • Олександр ЛомакоПро боротьбу з корупцією і відповідальність 0'R

  OLomako 24 2640

  Вчора профільний Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради підтримав законопроект №3428 від 02.12.2008р. – щодо протидії хабарництву.

  В разі прийняття цього документу народними депутатами в Україні стануть значно жорсткішими покарання з хабарі. Якщо коротко, в разі прийняття документу відбудеться наступне:

  Якщо державного чиновника, в тому числі представника місцевої влади (чого не було в законі раніше) спіймали за отримання хабара в розмірі $10 тисяч і більше – то він сидітиме в тюрмі 15 років, з конфіскацією майна і без права амністії.

  Якщо такий самий злочин вчинить слідчий, прокурор або суддя – то сидітиме в тюрмі довічно, так само з конфіскацією майна і без права амністії.

  Жорстко? Так. Виправдано? Безумовно!

  Чому? Тому що корупція та хабарництво вже давно являються однією з найголовніших проблем влади і суспільства загалом. Одним з найбільших гал  ...