Радио
Радио

Блоги

 • Четвёртый минус"Вищий рівень цивілізаційного людства" або "Раніше вийдемо - раніше дійдемо" + 2'R

  Delilah 37 4665

  Прочитала статтю Сергія Трегубенко "Лідери і закони".
  Мені сподобаласть його особиста позиція і спочатку я хотіла просто прокоментувати статтю. Але ж, мій коментар вийшов дуже великий і тому, більш доцільно його опубліковати окремо, щоб не виникло зайвих непорозумінь.

  Тож сідайте зручненько і читайте уважно.

  "потрібно ставати громадянами, формулювати норми життя та наймати слуг для технічного забезпечення дотримання тих норм" – таку позицію містить стаття «Лідери і закони»

  З даною позицією можна цілком погодитись і на мою думку для цього потрібно не дуже багато, якщо не враховувати, як у нас в країні все робиться.

  Припустимо, що з деякими «прокрутами», але можна.

  Для цього потрібно:

  По-перше не тільки вважатися громадянами цієї країни за паспортом, а розуміти суть поняття «громадянин країни». Громадянин країни має певні гаранто  ...

 • Олександр ЛомакоГромадські війни по-чернігівськи 0'R

  OLomako 14 3858

  Пропоную вашій увазі ще один відеоматеріал. Цього разу не про Віктора Януковича, а про чернігівську громадську організацію "За Чернігів!" і ріпкинську громадську організацію з аналогічною назвою. Далі буде...

    ...

 • Блог VinniЦІКАВИЙ ДОКУМЕНТ, АБО НАВІЩО ЧЕРНІГОВУ ЩЕ ОДНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИДАННЯ? 0'R

  Vinni 14 2919

  До редакції журналу "Чернігівський монітор" потрапив цікавий документ. Це – "Договір про висвітлення діяльності підприємства в періодичному виданні-газеті "ЖКГ м. Чернігів". Цей документ датується цим роком, в ньому вказується на те, що "ЗАМОВНИК доручає, а ВИКОНАВЕЦЬ бере на себе обов’язок висвітлювати діяльність підприємства в газеті "ЖКГ м.Чернігів". Цікаво те, що у договорі зазначена і вартість послуги – 1000 грн. на місяць. З цього документу також можна зрозуміти, що газета виходить або буде виходити двічі на місяць в кількості 50 тисяч примірників. Особливу зацікавленість викликає той факт, що згідно договору видання розповсюджується безкоштовно самим підприємством-замовником. Цікаво, що цей типовий договір діє безстроково.
  Виконавцем згідно договору є СПД Сімонов Г.М.
  Редакцію зацікавив цей документ і ми вирішили перевірити чи не є він якоюсь "фальшивкою". У Державному реєстрі друкованих засобів ма  ...

 • Олександр ЛомакоВибори в США: частина 2: Гроші 0'R

  OLomako 2 3257

  Виборча кампанія-2008 побила всі рекорди. Кандидат в президенти Барак Обама зібрав пожертв на суму більше 630 мільйонів доларів! Це більше, ніж річний бюджет деякий європейських країн. Його конкурент на виборах Джон Маккейн зібрав майже на 300 млн. менше.

  Завдяки приватним пожертвам, лише за останній тиждень жовтня Барак Обама зібрав 150 млн. доларів, при чому, сума середньої пожертви складала близько 80 доларів США!

    Фінансування кампанії з державного бюджету
  Фінансування кампанії являється найбільш складним і заплутаним в системі американських виборів. Тому, спробую пояснити коротко, без особливих деталей.
  Стратегія залучення та використання коштів на виборах президента є тим, з чого починає роботу передвиборчий штаб.

  Кандидат має право на державне фінансування певних частин кампанії. Ця норма працює з 1976 року – її мета зробити кандидатів менш залежними від пожертв лобістів. З 1976 року сума фінансув  ...

 • Блог Артёма ШелковогоМаршрутки подорожчали, а рівень послуг - лайно!? 0'R

  Tyoma 0 3181

  «Маршрутки подорожчають» саме таку новину можна було прочитати на офіційному сайті Чернігівської міської ради і відчути на своїй шкурі в день захисту дітей (1 червня).

  Насамперед, насторожує те, що ЗМІ та суспільство практично не відреагували на дане повідомлення.

  Перевізники нарікають, що вартість проїзду у маршрутках не переглядалася з грудня 2004 року. За цей час вартість бензину зросла у 1,9 разів, скрапленого газу – в 2,2 рази. Також більш ніж удвічі збільшились мінімальна заробітна плата, вартість запчастин і навіть самих автобусів малої місткості.

  Водночас представники виконавчого комітету Чернігівської міської ради зазначають, що вартість проїзду у тролейбусах і автобусах середньої та великої місткості не змінюється, діючий тариф відповідно 60 копійок та 1 гривня.

  З одного боку я не проти платити 1,50 за проїзд. Але на мій погляд необхідно враховувати кілометраж маршруту. Бо коли всі починають рівнят  ...